13° Açık
  • EURO
  • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

DOMANİÇLİLER YENİDEN SARGIN DEDİ

İnegöl Kütahyalılar ve Domaniçliler Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği’nin 8. Olağan Kongresinde mevcut başkan Mehmet Sargın güven tazeledi. Dernek lokalinde yoğun katılımın yaşandığı kongreye tek liste ile gidildi. Kongre öncesinde bir konuşma yapan Başkan Mehmet Sargın, “İnegöl’de tabela derneği olmadığımızı bu güne kadar yaptığımız etkinliklerle gösterdik. Kendimize bir misyon seçtik. ‘Doğduğumuz yerlerin kültürünü yaşatmak, doyduğumuz […]
Güncel - Şubat 23, 2015 8:15 pm A A

İnegöl Kütahyalılar ve Domaniçliler Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği’nin 8. Olağan Kongresinde mevcut başkan Mehmet Sargın güven tazeledi.

Dernek lokalinde yoğun katılımın yaşandığı kongreye tek liste ile gidildi. Kongre öncesinde bir konuşma yapan Başkan Mehmet Sargın, “İnegöl’de tabela derneği olmadığımızı bu güne kadar yaptığımız etkinliklerle gösterdik. Kendimize bir misyon seçtik. ‘Doğduğumuz yerlerin kültürünü yaşatmak, doyduğumuz yerin sosyal ve kültürel hayatına katkı koymak için çalışacağız’ dedik. Derneğimize ait bir bina sahibi olmak istiyoruz dedik. Şükürler olsun ki bunu da başardık. Artık İnegöl’de derneğimize ait tapulu bir yerimiz var. Bu hedefleri planladık uyguladık. Lakin planlaması güzel uygulaması da güzel. Ama şunu iyi bilmemiz lazım ki bu hedeflerin maddi boyunu halletmek çok ama çok zor. Yaptığımız organizasyonlarda bizleri asla yalnız bırakmayan başta İnegöl Belediye Başkanımız değerli ağabeyimiz Sayın Alinur Aktaş’a, Ankara’daki Kütahyalı değerli bürokrat ağabeylerimize, hemşerilerimize, dernek üyelerimize ve benimle birlikte görev yapan yönetim kurulumuzdaki değerli ağabeylerimize ve arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

YÖNETİMİ OLUŞTURURKEN ZORLANDIK

Mehmet Sargın, “Derneğin 15 kişiden oluşan yönetim kurulu üye sayısı vardı. Bugüne kadar dernek yönetimini oluştururken yönetici bulmakta zorlandığımız günleri eski başkanlık yapan arkadaşlarımda iyi bilirler. Bugün yönetim kurulumuzu oluştururken de zorlandık. Nasıl zorlandık derseniz yönetim için havuz oluşturduk. Bu havuza 40 üyemiz yönetimde görev almak için isim yazdırdılar. Bu üyelerimizin bir kısmını yönetime yazdık. Bir kısmı dışarıda kaldı. Bunun içinde 15 olan yönetim kurulu üye sayımızı 21 kişiye yükselttik. Zamanı geldiğinde istekli olan tüm üyelerimiz bu dernekte yöneticilik hatta başkanlık yapacaklardır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Dernek yönetimimizi oluştururken bu kongremizde ilk defa iki bayan ablamızı kadromuza aldık. Ben Hepsine teker teker teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YENİ YÖNETİM VE DENETİM

Mehmet Sargın başkanlığında oluşan İnegöl Kütahyalılar ve Domaniçliler Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği yönetim kurulu üyeleri; Ergün Çağlar, Rafet Yavuz, Erdoğan Tunç, Yüksel Acar, Bünyamin Tosun, Mesut Yeşil, Yaşar Köse, Osman Keskin, Emin Bayrak, Ahmet Simitçi, İrfan Uslu, Bahtiyar Kutluana, Cihan Ezlen, Hakan Akkoç, İsmail Çelik, Selim Tufan, Mansur Cengiz, Şaban Malkoç, Ayşe Zengin ve Nimet Arslan isimlerinden oluşurken denetim kurulunda ise; Şaban Akkaya, Faruk Toptaş ve Çağlar Dündar yer aldı.


Bu haber 1970 kez okundu.
Güncel - 8:15 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

şanlıurfa araç kiralama