16° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

DÖRTÇELİKLİLERE BELEDİYE DESTEĞİ

  İnegöl Belediyesi’nin bugüne kadar Dörtçelik Endüstri Meslek Lisesi Mobilya Bölümü ile yaptığı ortak çalışmalar sonucunda, bölümün boya atölyesi tadilatını üstlenerek yenilenmesinde büyük rol aldı. Bugün saat 15:30’da açılışı yapılan  Atölye’yi, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İlçe Kaymakamı Ali Akça, İnegöl Belediyesi Kent Konseyi ve Dörtçelik öğrencileri açtı.
GENEL - Mayıs 20, 2016 2:27 pm A A

 

İnegöl Belediyesi’nin bugüne kadar Dörtçelik Endüstri Meslek Lisesi Mobilya Bölümü ile yaptığı ortak çalışmalar sonucunda, bölümün boya atölyesi tadilatını üstlenerek yenilenmesinde büyük rol aldı.

Bugün saat 15:30’da açılışı yapılan  Atölye’yi, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İlçe Kaymakamı Ali Akça, İnegöl Belediyesi Kent Konseyi ve Dörtçelik öğrencileri açtı.


Bu haber 1470 kez okundu.
GENEL - 2:27 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Gece depremler peşpeşe geldi !
  Türkiye beşik gibi sallanmaya devam ediyor.
 • 02
  Dengesini kaybedip uçuruma düştü !
  Bursa’da, ailesiyle birlikte gezi amaçlı gittiği şelale yakınlarında dengesini kaybederek yaklaşık 10 metre yükseklikten yuvarlanan D.E. (44), AFAD ve JAK ekiplerince kurulan halatlı istasyon yardımıyla kurtarıldı. Hastaneye kaldırılan D.E.’nin durumunun ağır olduğu öğrenildi.
 • 03
  İnegöl’de korku dolu anlar !
  Mahmudiye Mahallesi Kısmet Sokak üzerinde bulunan mobilya fabrikasında henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı çıkan yangın, korku dolu anların yaşanmasına neden oldu.
 • 04
  İnegöl’de son durum ne ?
  Alınan önlemlere, yapılan çağrılara rağmen, önüne bir türlü geçilemeyen korona virüs hızlı artışını İnegölde de sürdürüyor .
 • 05
  Araç sahiplerine müjdeli haber !
  Benzinin litre fiyatında gece yarısından geçerli olmak üzere 19 kuruş indirime gidilecek.