Kısa süreli yağmur
 • EURO 6.61
 • DOLAR 6.12

DÖRTÇELİKLİLERE BELEDİYE DESTEĞİ

  İnegöl Belediyesi’nin bugüne kadar Dörtçelik Endüstri Meslek Lisesi Mobilya Bölümü ile yaptığı ortak çalışmalar sonucunda, bölümün boya atölyesi tadilatını üstlenerek yenilenmesinde büyük rol aldı. Bugün saat 15:30’da açılışı yapılan  Atölye’yi, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İlçe Kaymakamı Ali Akça, İnegöl Belediyesi Kent Konseyi ve Dörtçelik öğrencileri açtı.
GENEL - Mayıs 20, 2016 2:27 pm A A

 

İnegöl Belediyesi’nin bugüne kadar Dörtçelik Endüstri Meslek Lisesi Mobilya Bölümü ile yaptığı ortak çalışmalar sonucunda, bölümün boya atölyesi tadilatını üstlenerek yenilenmesinde büyük rol aldı.

Bugün saat 15:30’da açılışı yapılan  Atölye’yi, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İlçe Kaymakamı Ali Akça, İnegöl Belediyesi Kent Konseyi ve Dörtçelik öğrencileri açtı.

Bu haber 930 kez okundu.
GENEL - 2:27 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bu müze hep açık!
  Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Bursa Büyükşehir Belediyesi müzelerini dijital platforma taşıyor!
 • 02
  Harmancık ekonomisine can suyu
  Kırsal kalkınmanın sağlanması hedefiyle 2013 yılında hizmete açtığı Keles Süt Ürünleri Tesisiyle bölge çiftçisine can suyu olan, kaliteli tohum, fide ve fidan dağıtımlarının yanı sıra yüksek verimli hayvan ırklarını üreticiyle buluşturan Büyükşehir Belediyesi, Harmancık ekonomisine artı değer sağlayacak bir adım daha attı.
 • 03
  Kovalamaca sonucu yakalandılar
  Bursa’da kesinleşmiş hapis kararı bulunan 2 firari kovalamaca sonucu kıskıvrak yakalandı.
 • 04
  Bursa’da 4 belediye 19 işçi alacak
  İŞKUR sitesinde yer alan bilgilere göre Bursa’da 4 belediye 19 işçi istihdamı sağlayacak.
 • 05
  Erhan Demirden taraftarları maça davet etti
  İnegölspor Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Demirden, Pazar günü saat 13.30’da sahasında ağırlayacakları Sarıyer maçına tüm ilçe halkını davet etti.