Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif B7yTL.gif

Ef-Ma reklam Zonguldak deplasman sponsoru oldu !

Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ile Futbol Şube Sorumlusu Ali Şahin, Efsane Maraton taraftar grubu adına Zonguldak Kömürspor deplasman sponsorluğunu üstlenen Efma Reklam Firma Sahibi Celal Şahin’e teşekkür ziyaretinde bulundu.
GENEL - Ocak 22, 2021 10:26 pm A A

Ziyarette konuşan Efma Reklam Firma Sahipleri Celal Şahin, şunları söyledi:

“Sezonun başında kulübümüze hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğumuzda, bu taşın altına bizde elimizi koymak istediğimizi belirterek, İnegölspor’umuzun 2. yarı ilk deplasman sponsorluğunu üstleneceğimizi söylemiştik. Zonguldak deplasmanı öncesi bizleri ziyaret etmenizden dolayı ayrıca teşekkür ederiz. Kutlu davamıza, Efsane Maraton taraftar grubu adına Efma Reklam olarak desteğimizi vermek istiyoruz. Bu vesile ile başta davamıza sahip çıkan değerli başkanımız siz Kani Ademoğlu ve ekibinizin sonuna kadar yanında olacağımızdan en ufak şüpheniz olmasın. Ayrıca forma satışlarınıza da Efma Reklam olarak, 12. Adam olan Efsane Maraton grubu adına 12 forma alıp destek vermek istiyoruz. Şimdiden Allah yar ve yardımcınız olsun. Özgür Şahin ve ekibine, futbolcu kardeşlerimize bu zorlu deplasmanda başarılar diliyoruz. Kendilerine güvenimiz sonsuzdur. İnegöl’e 3 puan ile dönüp bizlerin yüzlerini güldüreceklerine inanıyoruz.”

Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ise “İnegölspor’umuzun Amigosu ve Efsane Maraton Taraftar Grubu Lideri Tevfik Taşkın, Efma Reklam Firma Sahipleri Celal Şahin ile bazı taraftarlarımız göreve geldiğimiz gün bizleri ziyaret etmişlerdi. Ziyarette efsane maraton taraftar grubu olarak, ekibimizin 2. yarı ilk deplasmanı olan Zonguldak Kömürspor maçının sponsorluğunu üstlenmek istediklerini söylemişlerdi. Bildiğiniz gibi Çarşamba günü Zonguldak deplasmanına gideceğiz. Bu manada Efsane Maraton taraftar grubu adına bizlere destek veren Efma Reklam Firma Sahipleri Celal Şahin kardeşimize teşekkür ziyaretinde bulundu. Yaptıkları bu hareket Türk futbol tarihinde eşine az rastlanan bir olay. Bu manada verdikleri destekten dolayı kendilerine tekrar teşekkür ediyorum.”ifadelerini kullandı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 14100 kez okundu.
GENEL - 10:26 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ünlü oyuncu hayatını kaybetti !
  Tiyatro ve sinemanın usta oyuncusu Rasim Öztekin, dün öğle saatlerinde fenalaşarak hastaneye kaldırılmıştı.
 • 02
  Chp Kadın Kolları Dünya Kadınlar Gününü Kutaldı !
  8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Cumhuriyet Halk Partisi kadın kolları Atatürk anıtı’na çelenk koydu.
 • 03
  Seyahat Yasağı Hakkında Açıklama
  Şehirlerarası seyahat yasağı hakkında son dakika açıklaması geldi.
 • 04
  Kadınların korona ilacı; nakış, makrome, resim
   Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Türkiye’nin en büyük workshop etkinliğinde bir araya gelen kadınlar, sokağa çıkma kısıtlamaları, maske mesafe tedbirleri ve iş yerlerine uygulanan kısıtlamalar yüzünden ağırlıklı olarak evlerde geçirdikleri son bir yılın stresini punch nakışı ve makrome yaparak, kanvas tablo boyayarak attı.
 • 05
  ‘Mavi Bursa’ için yoğun mesai !
  Bursa Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu tarafından belirlenen kriterlere göre orta riskli sarı grupta yer alan Bursa’nın bir an önce mavi listeye girebilmesi için gece gündüz demeden dezenfeksiyon çalışmalarını sürdürüyor.