Sisli
 • EURO 6.64
 • DOLAR 6.14

EĞİTİM KURUMLARINA GEREKEN DESTEĞİ VERİYORUZ

İnegöl Yenice 19 Mayıs Ortaokulu Müdürü Musa Oktar, Okul Aile Birliği Başkanı ve okulun öğrenci temsilcisi ile birlikte Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret ederek okullarına verilen katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür etti. Yenice 19 Mayıs Ortaokulu Müdürü Musa Oktar, Okul Aile Birliği Başkanı Şaban Bekar ve okulun öğrenci temsilcisi Zişan Zeybek Belediye Başkanı Alinur […]
Eğitim - Mayıs 25, 2016 3:16 pm A A

İnegöl Yenice 19 Mayıs Ortaokulu Müdürü Musa Oktar, Okul Aile Birliği Başkanı ve okulun öğrenci temsilcisi ile birlikte Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret ederek okullarına verilen katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Yenice 19 Mayıs Ortaokulu Müdürü Musa Oktar, Okul Aile Birliği Başkanı Şaban Bekar ve okulun öğrenci temsilcisi Zişan Zeybek Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

İNEGÖL BELEDİYESİ HER ZAMAN YANIMIZDA

İnegöl Belediyesi’nin 19 Mayıs Ortaokuluna desteklerinden dolayı teşekkür amacıyla yapılan ziyarette, Okul Müdürü Musa Oktar eğitime verilen desteğin önemine vurgu yaptı. Ne zaman yardıma ihtiyaçları olsa İnegöl Belediyesi’nin yanlarında olduğundan emin olduklarını ifade eden Okul Müdürü Musa Oktar, katkılarından dolayı Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a bir plaketle teşekkürlerini iletmek istediklerini söyledi.

GELECEĞİMİZ OLAN ÇOCUKLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise şehrin alt yapı ve üst yapısıyla ilgili çalışmaların yanında eğitime verilen desteğe dikkat çekti. Geleceğimiz olan çocukların daha iyi şartlarda eğitim alabilmeleri adına İnegöl Belediyesi olarak eğitim kurumlarına gereken desteği verdiklerini belirten Başkan Aktaş, ziyaretlerinden dolayı da okul müdürü ve okul aile birliği başkanına teşekkür etti.

Bu haber 1210 kez okundu.
Eğitim - 3:16 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Altın rekor üstüne rekor kırıyor
  Altın rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor.Gram altın yeni rekorunu kırdı.  330 lirayı aşan gram altında kısa bir süre sonra 325 liraya geriledi .
 • 02
  Yeni Haftada Hava Nasıl Olacak ?
  İnegöl’de bugün sıcaklık en yüksek 17 derece dolaylarında seyrediyor. Yer yer hafif yağmur geçişleri gözlenirken kuvvetli rüzgara karşı tedbirli olunması gerekiyor.
 • 03
  Akhisar’da deprem Bursa’da hissetti
  Bursa’da deprem meydana geldi.
 • 04
  Türkiye teyakkuza geçti
  İçişleri Bakanlığınca, 81 ile gönderilen “hudut kapılarında alınması gereken tedbirler”e ilişkin genelgeye göre, İran ile kara hudut kapılarından İranlılar ve diğer yabancıların saat 17.00’den itibaren Türkiye’ye girişi yasaklandı. İran üzerinden hava yoluyla doğrudan gelen İranlılar ile diğer yabancı ülke vatandaşları ise havalimanı sınır kapılarından saat 20.00’den itibaren Türkiye’ye alınmayacak.
 • 05
  Seferler iptal edildi
  Budo bugün yapılması planlanan bazı severlerin hava muhalefeti nedeniyle iptal edildiğini duyurdu.