seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

EKMEĞE ZAM KAPIDA

Tarımdan Haber yazarı ve ziraat mühendisi Faik Toy, gübre ve diğer maliyetlerle birlikte 2022 senesinde hasat edilecek 1 kg buğdayın maliyetinin 6 liraya çıktığını sosyal medya hesabından duyurdu.
EKONOMİ - Ocak 13, 2022 9:59 pm A A

Gübre fiyatlarına yüksek zamlar çiftinin girdi maliyetlerini artırırken, en stratejik ürün olan buğday üretim maliyetlerini de fırlattı. Buğday fiyatları 4500 TL/Ton ile 5000 TL/Ton arasında bulunurken, artan maliyetlerden dolayı 2022 yılında hasat edilecek buğday maliyetlerini şimdiden piyasa fiyatlarının üstüne çıkardı. Tarımdan Haber yazarı ve ziraat mühendisi Faik Toy, buğday maliyetleri ile ilgili önemli bir paylaşımda bulundu.

FAİK TOY: 2022’DE HASAT EDİLECEK 1 KG BUĞDAYIN MALİYETİ 6 TL’YE ÇIKMIŞ DURUMDA!
Tarımdan Haber yazarı ve ziraat mühendisi Faik Toy sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 2022 üretim sezonu için buğday üretiminde sadece gübrenin 1 kg buğdaya bindirdiği maliyetin 3,1 TL olduğunu belirterek, “Geriye kalan diğer maliyetleri de kattığımızda 6 TL maliyet var. 2022’de hasat edilecek 1 kg buğdayın maliyeti 6 TL’ye çıkmış durumda” dedi.


Bu haber 10 kez okundu.
EKONOMİ - 9:59 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  EKMEĞE ZAM KAPIDA
  Tarımdan Haber yazarı ve ziraat mühendisi Faik Toy, gübre ve diğer maliyetlerle birlikte 2022 senesinde hasat edilecek 1 kg buğdayın maliyetinin 6 liraya çıktığını sosyal medya hesabından duyurdu.
 • 02
  O Suriyeliler sınırdışı edilecek !
  Adana’da kendilerini ‘515 Haşimi’ olarak tanıtan aşiret grupları arasındaki anlaşmazlık nedeniyle döner bıçakları ve sopalarla sokakta yürüyen Suriyelilerden kimliği belirlenen 20’si gözaltına alındı. Suriyeliler, sınır dışı edilmek üzere İl Göç İdaresi Müdürlüğü’ne teslim edildi.
 • 03
  Feci ölüm , yanarak can verdi !
  Bursa’da meydana gelen olayda elektrikli sobadan çıktığı tahmin edilen ev yangınında bir kişi hayatını kaybetti.
 • 04
  Emirhan Aydoğan Alanyaspor’da !
  Bursaspor’dan ayrılan ve hangi takımla anlaşacağa merakla beklenen Emirhan Aydoğan’ın yeni adresi belli oldu.
 • 05
  YSK SEÇİME GİRECEK PARTİLERİ AÇIKLADI!
  Yüksek Seçim Kurulu, seçimlere katılma prosedürlerini yerine getiren partileri açıkladı. Son anketlerde yüzde 1 ila 2 arasında oy oranına sahip olan Memleket Partisi ve Türkiye Değişim Partisi listede yer almadı.