seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Ekonomide sıkıntılar var ama bu bizimle ilgili değil

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) yaptığı konuşmada “Ekonomik sıkıntılar bizimle ilgili değil” dedi. 
EKONOMİ - Aralık 16, 2021 8:30 am A A

Aydemir, “Bakın şu anda sıkıntılı bir süreç yaşıyoruz, hepimiz bunu kabul ediyoruz. Ekonomik olarak sıkıntılar var kimsenin inkar ettiği yok ama altını çiziyoruz, bu bizimle ilgili değil, bizim yönetim tarzımızla ilgili değil. Bu dünyadaki gelişmelerle ilgili. Bunu çok net söylüyoruz. Herkes söylüyor bunu. Milletimiz de bu hakikati görüyor. Elbette ki sıkıntılar yaşıyor, elbette serzenişleri var. Kimsenin inkar edeceği yok. Görüyoruz biz bunları. Bu sıkıntılı dönemi birlikte aşacağımızın da altını çizerek not düşüyoruz. Hem milletimiz hem biz söylüyoruz” ifadelerini kullandı.

resim yükle

Bu haber 620 kez okundu.
EKONOMİ - 8:30 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Halk en az politikacılara ve medyaya güveniyor
  Halkın 6,7 puan ile en çok orduya güvendiği görüldü.
 • 02
  Türk Lirası hiç bu kadar değersiz olmamıştı !
  TÜFE bazlı reel efektif döviz kuru 47,82’ye inerek 1994’e kadar giden veri setinde en düşük seviyeye geriledi
 • 03
  Baba ile iki oğlu ölüm uykusuna yattı !
  Adana’da meydana gelen olay yürekleri dağladı. Dün gece saatlerinde meydana gelen olayda baba ile iki oğlu sobalı odada beraber uykuya daldı.
 • 04
  Bursa itfaiyesi 19 bin olaya müdahale etti
  Bursa Büyükşehir Belediyesi itfaiyesi, 2021 yılında il genelinde 9166’sı yangın, 9669’u arama kurtarma ve 329’u diğer itfaiye olayları olmak üzere toplam 19 bin 164 olaya müdahale etti. Toplam 4518 olayla arazi otluk ve çöplük yangınları ilk sırada yer alırken, bunu 1587 olayla konut yangınları takip etti. İtfaiyenin verilerine göre, Bursa’da 2946 olayla en fazla itfaiye olayının yaşandığı gün ise pazartesi oldu.
 • 05
  İnegöl Belediyesi “Mobil Vatandaş” Uygulamasıyla Artık Cebinizde
  İnegöl Belediyesi kurumun tüm online hizmetleri, duyurular ile zamana ve mekâna bağlı kalmaksızın birçok önemli belediyecilik faaliyetlerini içerisinde barındıran “Mobil Vatandaş” uygulamasını hizmete aldı. IOS ve Android cihazlarda kullanılan uygulamanın tanıtımını Belediye Başkanı Alper Taban yaptı.