16° Hafif yağmur
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Emeklilere güzel haber

Emekliler maaşlarını istediği bankadan alabiliyor, hatta taşıyabiliyor. Bankalar da bunu teşvik etmek için kampanyalar düzenleyerek 1.100 liraya kadar promosyon ödüyor.
EKONOMİ - Kasım 29, 2019 9:25 am A A

Bankalardan emeklilere yönelik promosyon kampanyaları sürüyor. Yeni emekli olanlar veya maaşlarını aldığı bankayı değiştiren emeklilere 1100 TL’ye kadar promosyon veriliyor.

Promosyon almaya hak kazanmak için bankayla promosyon sözleşmesi imzalamak ve 3 yıl boyunca maaşınızı aynı bankadan alma taahhütü vermeniz gerekiyor.

Ilk olarak 2017 Mart ayında uygulamaya alınan maaş da promosyon sistemi emeklilerde büyük bir memnuniyet yaratmıştı.

2017 yılında anlaşma yaparak bankalardan promosyon alan emeklilerin sözleşmeleri dolmaya başlayacak olanlar tekrar 3 senelik anlaşma yaparak bankalardan 1100 TL’ye varan oranlarda promosyon ücreti alacaklar.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1560 kez okundu.
EKONOMİ - 9:25 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ramazan ayında tam kapanma olacak mı ?
  Hükümetin artan COVID-19 vakalarının ardından aldığı kararların sonuçları yakından izleniyor. Edinilen bilgiye göre, alınan kararların olumlu sonuçları görülse de beklenenden daha yavaş olduğu belirtiliyor.
 • 02
  Çocuklar gelenekleri resmetti !
  Bu yıl Tataristan’ın Kazan Kenti organizasyonuyla çevrimiçi olarak yapılacak Dünya Tarihi Kentler Birliği’nin 17. Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek, “Dünya’yı Görüyorum-Dünya Milletlerinin Gelenekleri” temalı Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’na Bursa’dan katılacak 10 eser belirlendi.
 • 03
  Yeniceköy’de yeni yaşam alanı doğuyor !
  İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi Narman Caddesinde 3 ayrı alanda toplam 3356 m2’lik yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. İçerisinde; çok amaçlı saha, çocuk oyun ve fitness alanı, koruluk alan ile sert zemin yürüyüş yolarının bulunduğu çalışmayı, Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.
 • 04
  Yeni hayvan pazarı yükseliyor !
  İnegöl Belediyesi, Alibeyköy Mahallesi bölgesinde 13 bin 900 m2 alan üzerinde kurulacak modern Hayvan Pazarının yapım çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, hedeflerinin yeni hayvan pazarını kurban bayramına yetiştirmek olduğunu söyledi.
 • 05
  Korkutan Deprem !
  Ege Denizi Muğla Datça açıkalrında saat 17.32’de meydana gelen depreme ilişkin İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’ndan açıklama geldi.