13° Açık
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

EN FAYDALI LİSTE OLACAK

Ak Parti İlçe Başkanı Adem Demirel Ak Parti Bursa Teşkilatının Temayül Programını Gazetemize Değerlendirdi Demirel Konuşmalarında; “Nasıl bir liste yapılırsa yapılsın, bizim nazarımızda en iyi, en faydalı liste olacaktır” dedi.       Temayülde üstümüze düşen görevi yerine getirdik diyerek konuşmasına başlayan Ak parti ilçe başkanı Sayın Adem Demirel “7 Haziran 2015 de yapılacak genel […]
Siyaset - Mart 4, 2015 9:07 am A A

Ak Parti İlçe Başkanı Adem Demirel Ak Parti Bursa Teşkilatının Temayül Programını Gazetemize Değerlendirdi Demirel Konuşmalarında; “Nasıl bir liste yapılırsa yapılsın, bizim nazarımızda en iyi, en faydalı liste olacaktır” dedi.

 

 

 

Temayülde üstümüze düşen görevi yerine getirdik diyerek konuşmasına başlayan Ak parti ilçe başkanı Sayın Adem Demirel “7 Haziran 2015 de yapılacak genel seçimlerde milletvekili olmak isteyen aday adaylarının temayülünü gerçekleştirdik. İlçe teşkilatı olarak bizlerde üstümüze düşen görevimizi yerine getirdik. Teşkilat olarak oy kullanmak üzere Bursa’da hazır bulunduk ve oylarımızı kullandık. Milletvekili aday adayı tüm arkadaşlarıma hayırlı olsun diyorum” dedi.

 

 

Başvuru yapan milletvekili aday adaylarından oluşturulacak 18 kişilik listeyle ilgili görüşlerini de paylaşan sn. Adem Demirel “235 aday adayı başvuru yaptı, tabi herkesin bildiği gibi 18 kişilik bir liste yapılacak ve yapılan listeyle 2015 genel seçimlerine gireceğiz. İnşallah alabileceğimiz en fazla milletvekilliği ile seçimleri bitirmek istiyoruz.

Nasıl bir liste yapılırsa yapılsın, bizim nazarımızda en iyi, en faydalı liste olacaktır” dedi.

 

İnegöllü aday adaylarının durumlarını da değerlendiren sn. Demirel “İnegöl den başvuru yapan milletvekili aday adayı arkadaşlarımız için de oylarımızı kullandık. Teşkilat olarak yapabileceğimiz katkıyı tüm aday adayı arkadaşlarımız için sağladık. Bundan sonrası çeşitli değerlendirmelerle sonuca ulaşacak genel merkezin takdiridir. En iyi, en güzel listenin yapılacağını ümit ediyorum” dedi.

 

2015 Genel seçimlerinde birden fazla İnegöllü milletvekili çıkarmak için elinden geleni yapacağını belirten sn. Adem Demirel “2015 Genel seçimleri milletvekili listesinde İnegöl’ü temsil eden birden fazla adayın olması en büyük arzum. Gerçekleşmesi adına elimden geleni yapacağım. İlçemiz ekonomik, sosyolojik büyüklüğü ile birden fazla milletvekili tarafından temsil edilmesi gereken yerlerden biri olduğunu düşünüyorum. Tabi bunlar bizim düşüncelerimiz, Genel merkezimiz daha farklı değerlendirmelerle ilçemiz adına bir milletvekili kontenjanı ayırırsa biz yinede İnegöl teşkilatı olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırız.

Birçok yerde hemşerilerim bana iki vekillikle ilgili isteklerini iletiyorlar. Bu isteğin binlerce katı benim de arzum ama olmaması durumunda da teşkilat olarak var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Aday adayı olan herkesin milletvekilliği için doğru isim olduğunu söyleyen sn. Adem Demirel “Milletvekili aday adayı arkadaşlarıma baktığımda birbirinden iyi, farklı özellikleri, tecrübeleri olan insanlar. Tek tek değerlendirildiğinde aday adayı olan tüm arkadaşlar Ak parti sarflarında başarıyla yer alabilecek değerde insanlar. Ak parti bünyesinde başarıyla yer alabilecek 235 adaydan 18 kişilik bir liste yapacaksınız, çok zor bir durum. Karar verecek heyetin Allah yardımcısı olsun” dedi.

 

2015 genel seçimlere hazır olduklarını birlik ve beraberlik içinde çok çalışarak yeni Türkiye’nin oluşmasına katkı sağlayacaklarını belirten sn. Adem Demirel “Genel seçimlere Bursa olarak hazırız. İnegöl olarak da hazırız ve çalışmalarımız devam ediyor. Cumartesi akşamı gerçekleştirdiğimiz birlik ve beraberlik gecemizde gördüm ki eskisiyle yenisiyle teşkilatım seçime hazır. Birlik ve beraberlik olduğu zaman başarılamayacak iş yok. Fitnenin, fesadın olmaması başarının kaynağıdır. Görevde olan bütün arkadaşlarım, teşkilatımın hepsi bizlere gönül vermiş dava arkadaşlarımdır. Biliyoruz ki bu seçim yeni Türkiye’nin oluşturulması için çok önemli.

Öneminin farkında olduğumuz 2015 genel seçimlerinin galibi inşallah Ak parti olacaktır. Yeniden tek başına iktidar olarak, yeni Türkiye’nin, güçlü Türkiye’nin temelleri daha sağlam atılarak inşa edilecektir” diyerek açıklamalarını sonlandırdı.


Bu haber 1200 kez okundu.
Siyaset - 9:07 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  O Anne’den ilginç tepki !
  Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde, beğendiği ayakkabıyı almadığı için kızı tarafından merdivenlerden itildiği iddiasıyla sosyal medyada yayınlanan görüntüdeki, anneye polis ulaştı. Kızından şikayetçi olmayan anne, görüntüleri çekip, sosyal medyada paylaşan kişiden şikayetçi oldu.
 • 02
  Geri sayım başladı !
  Türkiye’de yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla birlikte uygulanan kısıtlamalar 1 Haziran’da büyük ölçüde kaldırıldı.
 • 03
  Otomobil alacaklar dikkat !
  Kredi faizlerinin düşmesiyle sıfır otomobile ilgi arttı. Markalar, düşen satışları artırmak için kampanyalar düzenlerken, vatandaşlar da 2020 model araçların fiyatlarını araştırmaya başladı.
 • 04
  Destek arayışları devam ediyor !
  İnegölspor yönetim kurulu destek arayışlarına kaldığı yerden devam ediyor.
 • 05
  Günlük bilanço açıklandı !
  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye’deki koronavirüs vakalarına ilişkin son durumu paylaştı. Son 24 saatte hayatını kaybedenlerin sayısı 21 oldu.
şanlıurfa araç kiralama