seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Erbay ; Vekil Gürel’e gönderme yaptı !

DEVA Partisi İnegöl İlçe Başkanı Kani Ahmet Erbay, Vekil Vildan Yılmaz Gürel’in Hocaköy Barajıyla ilgili 2022 yılı başında çalışma başlayacağı sözünü hatırlatarak eleştirilerde bulundu.
GENEL - Nisan 7, 2022 3:00 pm A A

Erbay açıklamasında şu ifadeleri kullandı;
2022’NİN İLK AYLARINDA BAŞLAYACAKTI
“2022’nin ilk ayları da bitti. Temel atma töreni kaç yıl oldu bilen hatırlayan kalmadı. 2021 Haziran’da baraj inşaatı tüm hızıyla devam ediyor demelerinin üzerinden yıl geçti. Tıpkı hızlı tren İnegöl’den geçecek dedikleri gibi bu da güzel bir hayal olarak kaldı. Ya da hız kelimesinin anlamını biz bilmiyoruz. Barajda durma yok dediler. 1200 günde bitecek dediler. Dediler de dediler. 2 Aralık 2021 tarihinde temel atma töreninin 5.yıldönümünde Hocaköy Barajı’nda dediklerinin hiçbirinin gerçekleşmediğini hatırlatmak için bir eleştiri videosu çektik. Hemen akabinde vekil hanım baraj inşaatının 2022 yılının ilk aylarında tekrar başlayacağını, tensipli ve afilli cümleler kurarak anlattı.”
VEKİL HANIM SÖZÜNÜ GERÇEKLEŞTİRMEDİ
“Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli beyin talimatlarıyla dediler ama Bekir Pakdemirli de gitti. Acaba yeni bakanın da tensipleri var mı? 2022 yılının ilk aylarının sonuna kadar vekil hanımın sözünün gerçekleşmesini bekleyeceğimize dair söz vermiştik. Biz sözümüzü tuttuk. Sorumlu ve yapıcı muhalefet anlayaşımız gereği soruyoruz ; Yine yeni yeniden bir tarih verecek misiniz ? Verdiğiniz tarih için poz vermek için baraja gidecek misiniz? Bu güzel şehir İnegöl ne zaman gerçekten hak ettiği değeri görecek? Samimiyetle soruyoruz bunca yıldır hem genel hem yerelde iktidar olmanıza rağmen İnegöl’de kendinizi başarılı buluyor musunuz?”


Bu haber 440 kez okundu.
GENEL - 3:00 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ekonomi üzerine bomba tahminler !
  Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş yeni açıklamalarla gündeme bomba gibi düştü. Altın fiyatlarının fırlarken dolar kurunun baskılanacağını ve gıda kıtlığının çıkacağını öne sürdü.
 • 02
  Sungurpaşa Mahalle Konağı Yenilendi !
  İnegöl’ün tarihi açıdan önemli kırsal mahallelerinden biri olan Sungurpaşa’da artık kullanım ömrünü tamamlamış olan Mahalle Konağı, İnegöl Belediyesi tarafından yenilendi.
 • 03
  Antrenörden elenen kadın sporcuya tokat!
  Diyarbakır’da Türkiye Gençler Tekvando İl Seçmelerinde, antrenör O.B., müsabakayı kaybeden sporcusu, genç kıza tokat attı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.
 • 04
  Ülkesine dönen Suriyeli sayısı açıklandı !
  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan gönüllü olarak ülkesine dönen Suriyelilerin sayısı geldi.
 • 05
  Kabinede revizyon iddiası !
  Ankara kulislerinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ hariç kabinede değişikliğe gideceği iddia edildi.