15° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Erdin Topal, Bakan Soylu ile görüştü mü?

İnegöllü işadamı Aynı zamanda Ak partili üyesi olan bir çok dernekte başkanlık ve yöneticilik yapan Erdin Topal, İçişleri bakanı Süleyman Soylu’nun bugün aradığı iddia edildi. Soylu ile topal’ın telefonla yaptığı görüşmenin ise ne olduğu belli olmazken, herkes şimdi bu sorun cevabını merak ediyor. Soylu işadamını aradı mı?
GENEL - Aralık 7, 2019 2:22 am A A

İnegöl’de gündeme bomba gibi düşen olayın ayrıntıları henüz netlik kazanmazken, İçişleri bakanı Süleyman Soylu’nun İnegöllü İşadamı ve Ak parti yönetim kurulu üyesi olan Erdin Topal’la bugün telefonla aradığı iddia edildi. Geçtiğimiz günlerde işadamı Erdin Topal Ankara’da bir takım ziyaretler gerçekleştirilmişti.

Adı Ak parti ilçe başkanlığı içinde geçen Topal’ın içişleri bakanıyla görüşüp görüşmediğini herkes merak ediyor. Bir diğer iddia ise Ak parti genel merkezi yeni oluşan partiye kimsenin gitmemesi için görüşmeler yapıldığı illeri sürüldü. İş adamı Erdin Topal  Görüşmesi akıllara şu soru işaretini bıraktı acaba Erdin topal olası ayrılıklar karşısında alternatif mi?

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 2740 kez okundu.
GENEL - 2:22 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ramazan ayında tam kapanma olacak mı ?
  Hükümetin artan COVID-19 vakalarının ardından aldığı kararların sonuçları yakından izleniyor. Edinilen bilgiye göre, alınan kararların olumlu sonuçları görülse de beklenenden daha yavaş olduğu belirtiliyor.
 • 02
  Çocuklar gelenekleri resmetti !
  Bu yıl Tataristan’ın Kazan Kenti organizasyonuyla çevrimiçi olarak yapılacak Dünya Tarihi Kentler Birliği’nin 17. Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek, “Dünya’yı Görüyorum-Dünya Milletlerinin Gelenekleri” temalı Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’na Bursa’dan katılacak 10 eser belirlendi.
 • 03
  Yeniceköy’de yeni yaşam alanı doğuyor !
  İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi Narman Caddesinde 3 ayrı alanda toplam 3356 m2’lik yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. İçerisinde; çok amaçlı saha, çocuk oyun ve fitness alanı, koruluk alan ile sert zemin yürüyüş yolarının bulunduğu çalışmayı, Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.
 • 04
  Yeni hayvan pazarı yükseliyor !
  İnegöl Belediyesi, Alibeyköy Mahallesi bölgesinde 13 bin 900 m2 alan üzerinde kurulacak modern Hayvan Pazarının yapım çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, hedeflerinin yeni hayvan pazarını kurban bayramına yetiştirmek olduğunu söyledi.
 • 05
  Korkutan Deprem !
  Ege Denizi Muğla Datça açıkalrında saat 17.32’de meydana gelen depreme ilişkin İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’ndan açıklama geldi.