damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

07 Eylül 22:58 Faruk Fatih Özer’e rekor ceza !

kemeravm.gif resim yükle

Erdoğan ekonomideki sıkıntıları kısa sürede yeneceğiz

Giriş : 22.08.2023 15:39 - Güncellenme : 22.08.2023 15:39

Türkiye Müteahhitler Birliği Yurtdışı Müteahhitlik Hizmetleri Başarı Ödülleri Töreni’nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ekonomiye ilişkin önemli mesajlar verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara’da Türkiye Müteahhitler Birliği Yurtdışı Müteahhitlik Hizmetleri Başarı Ödülleri Töreni’nde açıklamalarda bulundu.

GÖZÜMÜZÜ 2053’E DİKTİK

Gözümüzü 2053’e diktik. Gençlerimizin gözlerinde o coşkuyu görebiliyorum. Dünyanın en büyük 10 ekonomisinden birisi olmayı hedefleyen Türkiye için artık bir hayal değil. Biz bu döneme Türkiye Yüzyılı diyoruz. Müteahhitler olarak sizleri de önemli görevler bekliyor.

 SAVAŞARAK BUGÜNLERE GELDİK

Türkiye’yi faiz, kur cenderesinde tutmak isteyenlerle savaşarak buralara geldik. Ekonomide yaşadığımız sıkıntıların çok önemli kısmi iktisadi değil, siyasi oyunların hayata geçirilme ürünüydü.

TEDBİRLERİ DEVREYE ALDIK

Bugün ekonomide yaşadığımız sıkıntıların gerisinde böyle bir arka plan vardır. Şimdi hem Türkiye gemisini bir kez daha biraz önce ifade ettiğim hedeflere sabitledik, hem de ekonomiyi toparlayacak mekanizmaları ve tedbirleri devreye aldık. 2019’da böyle bir tören vesilesiyle bu sistemin en büyük garantisi millettir demiştim. Biz de milletimize layık olabilmek için gece gündüz çalışıyoruz.

PROGRAMLARI HAYATA GEÇİRİYORUZ

2,5 aylık kabinemizle aldığımız somut sonuçlarla milletimiz ve iş dünyasının karşısına çıkmayı başardık. Ülkemizi büyütme hedefimize en küçük bir halel getirmeden makro ekonomiyi güçlendirecek programları hayata geçiriyoruz.

FİNANS KURULUŞLARI KAYNAKLARI AKITMAYA BAŞLADI

Güven iklimi sayesinde uluslararası finans kuruluşları 10 milyarlarca kaynağı ülkemize akıtmaya başladı. Çok yakında kredilere kadar her alanda bunun müspet etkilerini göreceğiz.

HAYAT PAHALILIĞINI ÇÖZMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Hayat pahalılığı sorununu çözmek için yoğun gayret gösteriyoruz. Kısa sürede bu konuda netice almaya başlayacağımıza inanıyorum. Bunu yaptığımız müddetçe üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir mesele, engel tanımıyorum. Darbeden depreme nice badireyi atlatarak hedeflere ilerliyorsak bugünkü sıkıntıları kısa sürede yeneceğiz.

resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER

damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu