damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

07 Eylül 20:48 Kent Konseyi sahipsiz hayvanlar bakım merkezini ziyaret etti !

kemeravm.gif resim yükle

Erdoğan emekli maaşlarıyla ilgili gereken adımları atacağız

Giriş : 24.08.2023 19:06 - Güncellenme : 24.08.2023 19:06

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emlak ve kira piyasasının yakında dengeye kavuşacağını söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, otomobil piyasasında fiyatların yavaş yavaş stabilize olduğunu da ifade etti. ”Emeklilerimizden gelen serzenişlerin farkındayız.” diyen Erdoğan, ”Bu konuda da gerekli adımları yıl sonuna kadar atacağız.” ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuştu.

Ekonomiye ilişkin önemli mesajlar veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Emeklilerden gelen serzenişlerin farkındayız, gereken adımları yıl sonuna kadar atacağız.” dedi.

Enflasyonla mücadele mesajı da veren Erdoğan ”Atılan adımların olumlu sonuçlarını görmeye başladık. diye konuştu.

”28 MAYIS’IN TÜRK SİYASETİNDEKİ ARTÇI SARSINTILARI DEVAM EDİYOR”

Cumhurbaşkanı, 28 Mayıs’taki seçim sonuçları üzerinden muhalefeti de eleştirdi

Erdoğan, ”Seçimler aylar önce neticelenmesine rağmen 28 Mayıs’ın Türk siyasetindeki artçı sarsıntıları halen devam ediyor.” ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

”Yaklaşık 3 ay önce ülkemiz tarihinin en kritik seçimlerinden birini suhuletle gerçekleştirdik. Bir 5 sene daha ülkemize hizmet etme şerefine nail olduk. Seçimler aylar önce neticelenmesine rağmen 28 Mayıs’ın Türk siyasetindeki artçı sarsıntıları halen devam ediyor. Muhalefet cenahında hemen her gün yeni bir skandal patlak veriyor. Görüyoruz ki 1,5 sene boyunca millete umut diye pazarladıkları masanın altına sayısız ihaneti, kumpası, kirli pazarlığı saklamışlar.

”CHP SEÇMENİNDEN ÖZÜR DİLESİNLER”

Pandoranın kutusu açıldıktan meydanlarda siyasi ahlak dersi verenlerin gerçek yüzü ortaya çıkıyor. Asıl büyük skandallar henüz kamuoyunun malumu olmamıştır. Yani bu pilav daha çok su kaldıracaktır. Seçimlerdem bu yana geçen her gün ülkenin nasıl bir uçurumun kıyısından döndüğünü bize gösteriyor. Bize laf söylemek yerine anket şirketleriyle umut sattıkları CHP seçmeninden özür dilesinler.

”EMLAK VE KİRA PİYASASI YAKINDA DENGEYE KAVUŞACAK”

Otomobil piyasasında fiyatlar yavaş yavaş stabilize oluyor. Emlak ve kira piyasası da yakında dengeye kavuşacak.

”EMEKLİLERLE İLGİLİ ADIMLARI YIL SONUNA KADAR ATACAĞIZ”

Emeklilerimizden gelen serzenişlerin farkındayız. İnşallah bu konuda da gerekli adımları yıl sonuna kadar atacağız.”

resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER

damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu