seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Erdoğan’dan çarpıcı sözler !

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İmam Hatip Okulları Sempozyumu’nda açıklamalarda bulundu.
GENEL - Ekim 15, 2021 6:24 pm A A

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Millet bırakın camide namaz kıldıracak imamı, ölüsünü yıkayacak ve onun namazını kıldıracak kimseyi bulamıyordu.” ifadelerini kullandı.

Erdoğan ayrıca, “Önce katsayı, bir sene sonra 4+4+4 sistemiyle imam hatipleri açarak hamdolsun bu fetret dönemini biz sonlandırdık.” dedi.

Kendi evlatlarım da dahil üniversite hayalleri ya ertelenmek ya da yurt dışında gerçekleştirmek durumunda kalmıştır. Önce katsayı 1 sene sonra 4+4+4 sistemiyle imam hatipleri açarak hamdolsun bu fetret dönemini biz sonlandırdık.

Rabbime bize milletin okullarını tekrar milletle buluşturduğu için hamd ediyorum. İmam hatip mezunuyum, çocuklarımı imam hatipte okuttum. Ama hiçbir zaman imam hatipçi olmadım. Böyle bir şeyi yanlış buluyorum.

 

 

resim yükle

Bu haber 480 kez okundu.
GENEL - 6:24 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Okullar 1 gün tatil edildi !
  Olumsuz hava koşulları nedeni ile Bursa’da 30 Kasım Salı günü eğitime ara verildi.
 • 02
  Bu acıya yürek dayanmaz !
  Eskişehir’de meydana gelen olayda, dede ile torunun para kavgası kanlı bitti.
 • 03
  Feci şekilde can verdi !
  İstanbul’da meydana gelen olayda, 27 yaşındaki kadın doktor kaçan kedisini kurtarmak isterken 5. kattan düşerek feci şekilde can verdi.
 • 04
  İsmail Karaman’ın acı günü !
  İYİ Parti İlçe Başkanı İsmail Karaman’ın annesi vefat etti.
 • 05
  Ortaokul Öğrencilerinden Alkışlanacak Kampanya
  Yıldırım Beyazıt İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, sokak hayvanları için harçlıklarını biriktirip mama aldı. Kedi ve köpek mamaları, can dostlarına ulaştırılmak üzere İnegöl Belediyesi’ne teslim edildi. Okulu ziyaret eden Belediye Başkanı Alper Taban, öğrencilere bu duyarlı davranışları için teşekkür etti.