Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.59
  • DOLAR 6.10

Eski Başkan Adayından Baklavalı Ziyaret

İnegölspor’da son kongrede başkan adayı olan Kani Üçsoy bugün İnegölspor’a Bucaspor maçı öncesi baklavalı ziyarette bulundu. İnegölspor’da son kongrede başkan adayı olan daha sonrasın da Münür Kanar’ın yönetimine destek veren Kani Üçsoy, hafta sonu oynanacak olan Bucaspor karşılaşması öncesi İnegölspor’lu futbolculara baklava ikramında bulundu. İnegölspor Sosyal Tesislerinde Bordo Beyaz’lı ekibin Bucaspor maçı hazırlıkları sonrası Kani […]
GENEL - Ekim 10, 2017 7:35 pm A A

İnegölspor’da son kongrede başkan adayı olan Kani Üçsoy bugün İnegölspor’a Bucaspor maçı öncesi baklavalı ziyarette bulundu.

İnegölspor’da son kongrede başkan adayı olan daha sonrasın da Münür Kanar’ın yönetimine destek veren Kani Üçsoy, hafta sonu oynanacak olan Bucaspor karşılaşması öncesi İnegölspor’lu futbolculara baklava ikramında bulundu.

İnegölspor Sosyal Tesislerinde Bordo Beyaz’lı ekibin Bucaspor maçı hazırlıkları sonrası Kani Üçsoy takımı ziyaret ederek iyi dileklerde bulundu. Kani Üçsoy ile oyuncuların arasında esprili diyaloglar geçerken Üçsoy; ”Ne olursa olsun bu maçı kazanın” sözüyle oyunculara tatlı ikramında bulundu.

 

Bu haber 2240 kez okundu.
GENEL - 7:35 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ