23° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Esnaf İstedi, Başkan Taban Talimatı Verdi

Merpa pazarını ziyaret eden Belediye Başkanı Alper Taban, pandemi sürecinde alınan tedbirler gereği sadece iki giriş kapısı kullanılan Pazar yerinde esnafın talebi üzerine diğer girişlerin de açılması için talimat verdi.
GENEL - Haziran 18, 2020 4:27 pm A A

Belediye Başkanı Alper Taban, normalleşme süreciyle beraber farklı alanlarda ziyaret ve buluşmalarını sürdürüyor. Sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uyularak yapılan ziyaretler kapsamında, bugün Merpa pazarı ziyaret edildi. Köylü pazarıyla Merpa’yı gezen Başkan Taban, esnafa hayırlı işler dileklerini ileterek normalleşme sürecinde uyulması gereken kuralları da hatırlatmayı ihmal etmedi. Pazar ziyareti sırasında esnaf, Başkan Taban’a çiçek takdim etti.

ESNAF GİRİŞLERİN ARTTIRILMASINI TALEP ETTİ
Ziyarette pazarcılarla istişare etme imkanı da bulan Başkan Taban, gelen talepleri de değerlendirdi. Esnaf, pandemi sürecinde tedbir gereği Pazar yerinde sadece 2 kapının kullanılmaya başladığını hatırlattı. Ancak gelinen noktada bu girişlerin yeterli olmadığı, diğer kapıların da açılması talep edildi. Konuyu Zabıta Müdürlüğü ile değerlendiren Başkan Taban, Merpa’nın 6 kapısının da açılması ve vatandaşların dilediği girişi kullanması talimatı verdi.

Başkan Taban’ın talimatıyla Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler 6 girişi de kullanıma açtı. Diğer girişlerde olduğu gibi bu noktalarda da gerekli tedbirlerin alınarak giriş çıkışların yapılacağı bildirildi.


Bu haber 790 kez okundu.
GENEL - 4:27 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Hareketli gece
  Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmalarına yönelik çalışma yapıldı.
 • 02
  İç İşleri Bakanlığı’ndan flaş açıklama !
  İçişleri Bakanlığı: “26 Eylül 2020 tarihi itibarıyla yurt ve pansiyonlarda 2 bin 157 kişi izolasyon altında tutuluyor.
 • 03
  Milletimizin yanında olduk !
  Bakan Albayrak: Milletimizin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz dedi.
 • 04
  Koronavirüste son dakika
  Sağlık Bakanlığı’nın internet sitesinde yer alan “Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu”nun güncel verileri paylaşıldı.
 • 05
  Koronavirüs aşısında bir iyi haber daha !
  ABD merkezli Johnson&Johnson (J&J), ürettiği yeni tip koronavirüs (covid-19) aşısının, klinik deneylerde virüse karşı güçlü bağışıklık oluşturduğunun gözlendiğini bildirdi.