Sisli
 • EURO 6.65
 • DOLAR 6.15

EŞREF GÜÇ’TEN FLAŞ KARAR

İnegölspor’da kongre heyecanı devam ederken, mevcut başkan Eşref Güç’ün tekrar aday olup olmayacağı sorusu bu gün yanıt buldu.   Eşref Güç’ün gazetemize yaptığı açıklamada, 2 yıllık başkanlık sürecinde yorulduğunu dün ve bu gün yaptığı istişareler sonucunda 1 yıl ara verdiğini kongrede aday olmayacağını açıkladı.   Güç, bu kararımızın hayırlı ve uğurlu olmasını kongrede aday olacak […]
GENEL - Mayıs 21, 2016 2:53 pm A A
İnegölspor’da kongre heyecanı devam ederken, mevcut başkan Eşref Güç’ün tekrar aday olup olmayacağı sorusu bu gün yanıt buldu.
 
Eşref Güç’ün gazetemize yaptığı açıklamada, 2 yıllık başkanlık sürecinde yorulduğunu dün ve bu gün yaptığı istişareler sonucunda 1 yıl ara verdiğini kongrede aday olmayacağını açıkladı.
 
Güç, bu kararımızın hayırlı ve uğurlu olmasını kongrede aday olacak adaylara başarılar dilediklerini belirtti.
Bu haber 1030 kez okundu.
GENEL - 2:53 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Altın rekor üstüne rekor kırıyor
  Altın rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor.Gram altın yeni rekorunu kırdı.  330 lirayı aşan gram altında kısa bir süre sonra 325 liraya geriledi .
 • 02
  Yeni Haftada Hava Nasıl Olacak ?
  İnegöl’de bugün sıcaklık en yüksek 17 derece dolaylarında seyrediyor. Yer yer hafif yağmur geçişleri gözlenirken kuvvetli rüzgara karşı tedbirli olunması gerekiyor.
 • 03
  Akhisar’da deprem Bursa’da hissetti
  Bursa’da deprem meydana geldi.
 • 04
  Türkiye teyakkuza geçti
  İçişleri Bakanlığınca, 81 ile gönderilen “hudut kapılarında alınması gereken tedbirler”e ilişkin genelgeye göre, İran ile kara hudut kapılarından İranlılar ve diğer yabancıların saat 17.00’den itibaren Türkiye’ye girişi yasaklandı. İran üzerinden hava yoluyla doğrudan gelen İranlılar ile diğer yabancı ülke vatandaşları ise havalimanı sınır kapılarından saat 20.00’den itibaren Türkiye’ye alınmayacak.
 • 05
  Seferler iptal edildi
  Budo bugün yapılması planlanan bazı severlerin hava muhalefeti nedeniyle iptal edildiğini duyurdu.