Hafif kar yağışlı
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

Fahrettin Koca müjdeyi verdi !

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs aşısının 11 Aralık 2020’den itibaren sağlık personeline uygulanmaya başlanacağını duyurdu.
GENEL - Aralık 1, 2020 4:51 pm A A

Aralık’ta 20 milyon aşının Türkiye’ye geleceğini duyuran Sağlık Bakanı, öncelik olarak salgınla mücadelede en ön safta bulunan sağlık personelinin aşılanacağını belirtti. Bakan Koca, Bilim Kurulu’nun aşının uygulanma stratejisi üzerindeki çalışmalarını da sürdürdüğünü belirterek, yerli aşı konusunda da açıklamalarda bulundu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yerli aşının Nisan’da faz 3’e geçebileceğini belirtti.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 4260 kez okundu.
GENEL - 4:51 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Yasak uzatıldı !
  Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ilan edilen hamsi avına İstanbul Boğazı’nda ve Karadeniz’in büyük bir bölümünde kısıtlama süresi 28 Ocak’a kadar uzatıldı.
 • 02
  İnegöl’de kar coşkusu yaşanıyor !
  İnegöl’de günlerdir beklenen kar yağışı iyice etkisini gösterince, vatandaşlar yasağı unutarak karın keyfini çıkarmak için kendilerini dışarı attı.
 • 03
  Bir zamda bankalardan !
  Bankalar, işlem ücretlerinde bazı düzenlemeler yapmaya hazırlanıyor. 2020 yılının TÜFE ‘sinin açıklanmasının ardından EFT ve havale ücretlerine gelen zam oranı belli oldu.
 • 04
  ARTIK E-DEVLET’TEN YAPILACAK..
  Öğrencileri ilgilendiren flaş açıklama Cumhurbaşkanlığı’dan geldi. Burs ve kredi ile ilgili önemli değişiklik.
 • 05
  ARAÇ SAHİPLERİ DİKKAT!
  Motorlu taşıtlar vergisinde bu yıla ilişkin ilk taksit ödemesinin 1 Şubat Pazartesi gününe kadar yapılması gerekiyor, geçmiş dönem borçlarının yapılandırılması için de aynı tarihe kadar başvuru imkanı bulunuyor.