seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Fatih Erbakan’dan Suriyeli sığınmacı açıklaması!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Suriye’de şartların normalleşmesi, savaşın bitmesiyle Suriyeli kardeşlerimizin evlerine geri dönmesi kendileri içinde, Türkiye içinde daha hayırlı olacaktır” dedi.
GENEL - Nisan 20, 2022 1:31 pm A A

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Zanka Tv’de son günlerin gündem maddesi olan göçmen meselesine ilişkin konuştu.

Fatih Erbakan mevcut şartların oluşması halinde Suriyelilerin ülkelerine dönmesi gerektiğini söyledi.

Erbakan açıklamasında, “Burada hep söylediğimiz, bülbülü altın kafese koymuşlar ille de vatandm demiş. Suriyeli kardeşlerimizin ülkelerine dönmesi herkes için hayırlı olacaktır. Burada yaşamaları kendileri içinde zordur. Dönmeleri en hayırlısıdır. Buna yardımcı olmak için her şey yapılmalıdır. Burada ticareti kurmuş, belli bir düzen oturtmuş, dönmek istemeyenlerin entegrasyonu sağlanıp Türkiye’de kalmalarına müsaade edilmelidir. Ekonomiye katkı sağlamış kişiler belli bölgelerde yoğunlaşmamak kaydıyla kalabilirler. Bu kısım ama çok az kısım olacaktır. Büyük çoğunluğun dönmeleri kendileri içinde bizim içinde en hayırlısı olacaktır” ifadelerini kullandı.


Bu haber 450 kez okundu.
GENEL - 1:31 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.