18° Açık
 • EURO 6.35
 • DOLAR 5.75

Festival Heyecanı İnegöl’ü Sardı

İnegöl Belediyesi tarafından 10-11-12-13 Haziran tarihlerinde ulusal düzeyde ilk kez düzenlenen “1. İnegöl Proje, Ar-Ge ve Kariyer Günleri Festivali” kapsamında başvurular devam ediyor.
GENEL - Mayıs 24, 2019 10:25 am A A

Geçtiğimiz hafta İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban tarafından duyurulan “Geleceğe Sobe” sloganlı festivaldeki yarışmalara katılım için 7’den 70’e vatandaşlar 28 Mayıs 2019, saat 23.59’a kadar www.inegolunfikri.com adresinden başvuru yapabilecekler. Festivalin tanıtımı için İnegöl Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve Strateji Geliştirme Müdürlüğü iş birliğinde “İnegöl’ün Fikri” platformuna ait mikrofon ve kamerayla çekim yapıldı.

BROŞÜR DAĞITILDI
Festival koordinasyon ekibi tarafından proje ile ilgili İnegöl halkıyla röportaj gerçekleştirildi. “İnegöl’de güzel şeyler oluyor” sloganı ile festival hakkında vatandaşlar bilgilendirilirken, festival kapsamında gerçekleştirilecek yarışmalara başvuru yapmaları istendi. Vatandaşlarla keyifli sohbetlerin yer aldığı video gerekli düzenlemelerin ardından sosyal medyada paylaşılacak olup festivalde yer alan yarışma kategorileri, kariyer söyleşileri ve konserlerin yer aldığı tanıtım broşürleri ilçe halkına dağıtıldı.

SON BAŞVURU: 28 MAYIS
İnegöl Belediyesi, 10-13 Haziran tarihleri arasında “1. İnegöl Proje, Ar-Ge ve Kariyer Günleri Festivali” kapsamında yer alan yarışmalar, stant sunumları, gece etkinlikleri arasında konser ve kariyer söyleşileri ile 7’den 70’e her kesimden farklı düşüncelere sahip insanları buluşturuyor. Yarışmacılara toplam 22.500 TL ayrılırken, alanda projelerini sergileyen en iyi standa dahi 300 TL ödül verilecektir. Kesin katılımcı listesinin 31 Mayıs’ta açıklanması beklenirken, katılmak isteyen yarışmacı ve stant sahiplerini 28 Mayıs tarihine kadar www.inegolunfikri.com web adresinden başvurularını yaparak bu heyecana ortak olmaya davet ediyoruz.

Bu haber 270 kez okundu.
GENEL - 10:25 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Münür Kaner aday olacak
  İnegölspor yönetim kurulunun olağanüstü kongre kararı ardından kulisler hareketlendi. Eski başkan Münür Kaner’in aday olacağı öğrenildi.
 • 02
  Orhaniyespor transferin iddialı takımı
  Tevfik Demirhan başkanlığında yeni bir yapılanmaya giden Orhaniye Spor transfere hızlı başladı.
 • 03
  Bursa’ya şehit ateşi düştü
  Adana’da askerlik görevini yapan Şükrü Gündüz sabah saatlerinde geçirdiği beyin kanaması sonucunda şehit düştü.
 • 04
  İnegöl’de Roma mezarı
  İnegöl’de hayırseverler tarafından yapılacak okulun temel hafriyatında Roma dönemi ait mezar taşı bulunmasının ardından okul inşattı durduruldu. Bursa’dan gelen yetkililer bölgede kazı çalışmaları yaptı. Yapılan çalışmalar neticesinde yine roma dönemine ait olduğu tahmin edilen malzemeler bulundu. Yetkililer tarafından bulunan malzemeler Bursa’ya götürüldü.
 • 05
  İnegölspor olağanüstü kongreye gidiyor
  İnegölspor’un önünü açmak ve içinde bulunan sıkıntılı süreci aşabilmek adına yönetim kurulu geçtiğimiz çarşamba günü yapılan Yönetim Kurulu toplantısında olağanüstü kongre kararı aldı.