13° Açık
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

Festival Tarihi 15-22 Ağustos

İnegöl Belediyesi tarafından bu yıl 28’incisi gerçekleştirilecek olan Uluslararası Kültür Sanat Festivali için ilk hazırlıklar derneklerle yapılan toplantıyla başladı. Belediye Başkan Yardımcısı Alper Taban, Belediye Kültür Sanat Komisyonu Üyeleri Nedim Bayram, Irmak Akçay ve Emin Özdemir, İnegöl’de bulunan kültür dernekleri temsilcileriyle bir araya gelerek, düzenlenecek olan festivalin detayları hakkında istişarelerde bulundular. DAHA İYİYİ YAPMAK İÇİN […]
Güncel - Nisan 1, 2015 7:46 pm A A

İnegöl Belediyesi tarafından bu yıl 28’incisi gerçekleştirilecek olan Uluslararası Kültür Sanat Festivali için ilk hazırlıklar derneklerle yapılan toplantıyla başladı.

Belediye Başkan Yardımcısı Alper Taban, Belediye Kültür Sanat Komisyonu Üyeleri Nedim Bayram, Irmak Akçay ve Emin Özdemir, İnegöl’de bulunan kültür dernekleri temsilcileriyle bir araya gelerek, düzenlenecek olan festivalin detayları hakkında istişarelerde bulundular.

DAHA İYİYİ YAPMAK İÇİN İSTİŞARE EDECEĞİZ

Toplantıda konuşan Başkan Yardımcısı Alper Taban; “28’incisini gerçekleştireceğimiz Uluslararası Kültür Sanat Festivali ile ilgili dernek başkanlarımızla bir araya geldik. Festival hakkında hem dernek başkanlarımızı hem de kamuoyunu bilgilendirmek istedik. Geçmiş yıllarda kurallarını, ilkelerini, prensiplerini belirlemiş olduğumuz bu organizasyonla alakalı öneri, istek veya eleştiri noktasında derneklerimizle paylaşımlarda bulunarak daha iyiyi, daha güzeli nasıl yapabiliriz diye istişare edeceğiz” dedi.

FESTİVAL TARİHİ 15-22 AĞUSTOS

Konuşmasının devamında festival tarihini de bildiren Taban, “28. Uluslararası Kültür Sanat Festivalimiz 15 Ağustos Cumartesi günü başlayıp 22 Ağustos Cumartesi akşamı son bulacak. Her geçen yıl daha geniş katılım ve organizasyonlarla gerçekleştirdiğimiz bu festivalde İnegöl’ün kültür mozaiğini oluşturan halkımızın, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerine mümkün olduğunca yer vermeye çalışıyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da derneklerimiz kuracakları standlar ve yapacakları gösterilerle, İnegöl halkına coşkulu ve eğlenceli günler sunacaklar. Yurt dışından gelen misafir ülke halk dansları toplulukları ve kardeş şehirlerimizden gelen misafirlerimiz de programımıza ayrı bir renk katacaklar” şeklinde konuştu.

Başkan Yardımcısı Taban konuşmasının sonunda; “Bu toplantı vesilesiyle festival tarihimizi kamuoyuna ilan ederken etkinliğimizin İnegöllümüze hayırlar getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

 


Bu haber 1410 kez okundu.
Güncel - 7:46 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Geri sayım başladı !
  Türkiye’de yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla birlikte uygulanan kısıtlamalar 1 Haziran’da büyük ölçüde kaldırıldı.
 • 02
  Otomobil alacaklar dikkat !
  Kredi faizlerinin düşmesiyle sıfır otomobile ilgi arttı. Markalar, düşen satışları artırmak için kampanyalar düzenlerken, vatandaşlar da 2020 model araçların fiyatlarını araştırmaya başladı.
 • 03
  Destek arayışları devam ediyor !
  İnegölspor yönetim kurulu destek arayışlarına kaldığı yerden devam ediyor.
 • 04
  Günlük bilanço açıklandı !
  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye’deki koronavirüs vakalarına ilişkin son durumu paylaştı. Son 24 saatte hayatını kaybedenlerin sayısı 21 oldu.
 • 05
  Devlet Hastanesi’ne Ambulans bağışladı !
  Koronavirüs ile mücadele kapsamında bağışların arttığı İnegöl Devlet Hastanesine, bir bağış da İnegöllü iş adamı Hasan Bilge’den geldi.
şanlıurfa araç kiralama