Sisli
 • EURO 6.64
 • DOLAR 6.14

GARAJ YOLUNDA KAZA

Edinilen bilgilere göre olay 15:00 sıralarında Garaj yolu mevkiinde meydana geldi.    Ara yola girmek isteyen  Otomobil ile yol istikametinde devam eden   motosiklet çarpıştı. Kazanın etkisiyle motosiklet sürücüsü yolun kıyısına savruldu.  Olay yerine gelen  112 ekipleri yaralı motor sürücüne anında müdahele ettiler. Konuyla ilgili tahkikat sürüyor. Bölgede bulunan işletme sahipleri trafik yoğunluğunun çok olduğunu ve sürücülerin […]
GENEL - Mayıs 21, 2016 12:46 pm A A

Edinilen bilgilere göre olay 15:00 sıralarında Garaj yolu mevkiinde meydana geldi.    Ara yola girmek isteyen  Otomobil ile yol istikametinde devam eden   motosiklet çarpıştı. Kazanın etkisiyle motosiklet sürücüsü yolun kıyısına savruldu.  Olay yerine gelen  112 ekipleri yaralı motor sürücüne anında müdahele ettiler. Konuyla ilgili tahkikat sürüyor.
Bölgede bulunan işletme sahipleri trafik yoğunluğunun çok olduğunu ve sürücülerin aşırı hız yaptıklarını ve sürekli kaza olduğunu belirterek yetkililerden  bu duruma bir çözüm bulunmasını istediler.

Bu haber 750 kez okundu.
GENEL - 12:46 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Altın rekor üstüne rekor kırıyor
  Altın rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor.Gram altın yeni rekorunu kırdı.  330 lirayı aşan gram altında kısa bir süre sonra 325 liraya geriledi .
 • 02
  Yeni Haftada Hava Nasıl Olacak ?
  İnegöl’de bugün sıcaklık en yüksek 17 derece dolaylarında seyrediyor. Yer yer hafif yağmur geçişleri gözlenirken kuvvetli rüzgara karşı tedbirli olunması gerekiyor.
 • 03
  Akhisar’da deprem Bursa’da hissetti
  Bursa’da deprem meydana geldi.
 • 04
  Türkiye teyakkuza geçti
  İçişleri Bakanlığınca, 81 ile gönderilen “hudut kapılarında alınması gereken tedbirler”e ilişkin genelgeye göre, İran ile kara hudut kapılarından İranlılar ve diğer yabancıların saat 17.00’den itibaren Türkiye’ye girişi yasaklandı. İran üzerinden hava yoluyla doğrudan gelen İranlılar ile diğer yabancı ülke vatandaşları ise havalimanı sınır kapılarından saat 20.00’den itibaren Türkiye’ye alınmayacak.
 • 05
  Seferler iptal edildi
  Budo bugün yapılması planlanan bazı severlerin hava muhalefeti nedeniyle iptal edildiğini duyurdu.