17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
kemeravm.gif

Geleneksel hale gelen kamp gerçekleştirildi !

Ateş Karıncaları bu yıl da 20 çadır ile geleneksel olarak düzenlediği Fıstıklı Eğitim Kampını yoğun katılım ile gerçekleştirdi.
Eğitim - Ağustos 2, 2022 4:15 pm A A

Armutlu tatil beldesinin deniz kenarında bulunan Fıstıklı mahallesinde 2 gün boyunca süren kampta öğrenciler hem eğitim görüp hem de denizde doyasıya eğlenme fırsatı buldular.

ÖNCELİĞİMİZ HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ GENÇLER

İnegöl Ateş Karıncaları Gençlik Hareketi Derneği Başkanı Tarık Bostancı yapılan programla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz ve gençlerin bol bol stres attığı Fıstıklı deniz kampını çok şükür bu yıl da verimli bir şekilde gerçekleştirdik. Amacımız burada öğrenciler hem kendilerine faydalı olan ve gerekli eğitimi görürken hem de denizde eğlenerek tatil tadında bir kamp yapmaktı. Ben inanıyorum ki bu vesileyle de hem gençlerimizin zararlı alışkanlıklardan uzak durarak sağlıklı bir birey olmasına katkı sağlıyoruz hemde gerekli olan maneviyatı da aşılamaya çalışıyoruz. Bunu ısrarla söylüyoruz önceliğimiz her zaman olduğu gibi gençler. Eğer biz gerekli olan önemi ve ilgiyi gösterebilirsek Allah´ın izniyle geleceğimizin en güçlü dinamiği olan gençler şuurlu birer Müslüman ve topluma faydalı akıllı bireyler olarak görebiliriz. Yeter ki biz onlara gerekli olan milli ve manevi değerleri doğru bir şekilde verelim. O yüzden bu tür eğitim kültür ve sosyal faaliyetlerimize devam edeceğiz. İnşallah önümüzdeki günlerde planladığımız faaliyetleri de gerçekleştirerek gençliğimize sahip çıkmak ve onları zararlı akımlara karşı koruyucu rol olma yönündeki çalışmaları sürdüreceğiz. Ben bu 2 günlük yaz kampında maddi ve manevi katkısı olan herkese teşekkür ediyor saygı ve selamlarımı sunuyorum. ifadelerini kullandı.


Bu haber 260 kez okundu.
Eğitim - 4:15 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl’de takla atan araç dereye uçtu !
  Mesudiye Mahallesi’nde meydana gelen kazada, kontrolden çıkan otomobil takla atarak dere yatağına uçtu. Ağır hasar alan otomobilde sürücü, kazayı yara almadan atlattı.
 • 02
  Nureddin Nebati: Benzinin 22 liraya düşmesi neden manşetlerde yok?
  9-10 aylık süreçte 7 TL seviyesinden 30 TL seviyesine dayanan akaryakıt fiyatlarında son dönemde yaşanan indirimlerden bahseden Nebati, zamların manşete çıkarken indirimlerin çıkmadığını söyleyerek sitem etti: “Motorin 22 liraya indi manşetlerde yok. Benzin 22 liraya düştü altyazı geçiyor…”
 • 03
  Gram altında 1600 lira için tarih verdi !
  Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş güncel dolar ve altın fiyatları hakkında yorum yaptı. Memiş gram altınında 1600 TL olacağı tarihi paylaştı.
 • 04
  Sigaraya zam bekleniyor !
  Sigara ve alkole zam beklendiği açıklandı. Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği (TBYD) Başkanı Erol Dündar sigara ve alkollü ürünlere yeni zam beklendiğini açıkladı.
 • 05
  Uyuşturucu tacirlerine Jandarma’dan darbe !
  Bursa’nın iznik ilçesinde yasa dışı kenevir ekimi yapan 4 şahıs yakalanarak gözaltına alındı.