seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Genç avukat silahlı infaz !

İstanbul Tuzla’da avukatlık yapan Dilara Yıldız ayrıldığı eski erkek arkadaşı tarafından zorla götürüldüğü restoranda öldürüldü.
3. Sayfa - Ocak 11, 2022 11:51 am A A

Olay İstanbul Tuzla’da meydana geldi. İstanbul Barosu avukatlarından Dilara Yıldız ( 29 ) , ayrıldığı eski erkek arkadaşı  Oktay Dönmez ( 29 ) tarafından zorla götürüldüğü restoranda tabanca ile ateş açılarak öldürüldü.

Olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekiplerine sevk edildi.

Genç avukatın yakınları olay sonrası sinir kirişleri geçirirken saldırgan kısa sürede yakalandı.


Bu haber 10 kez okundu.
3. Sayfa - 11:51 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Genç avukat silahlı infaz !
  İstanbul Tuzla’da avukatlık yapan Dilara Yıldız ayrıldığı eski erkek arkadaşı tarafından zorla götürüldüğü restoranda öldürüldü.
 • 02
  Bursa Valiliği İl Hıfzıssıhha Kurul kararlarını açıkladı !
  Bursa Valiliği İl Hıfzıssıhha Kurulu sosyal medya hesaplarından alınan kararları duyurdu. Buna göre son 14 günde Botsvana, Güney Afrika Cumhuriyeti, Mozambik, Namibya ve Zimbabve, Brezilya, Nepal, Sri Lanka, Bangladeş, Hindistan ve Pakistan’dan Türkiye’ye gelen kişilerle ilgili yeni kararlar alındığı açıklandı.
 • 03
  İnegöl için kar uyarısı geldi !
  Meteoroloji İnegöl için 11 Ocak 2022 Salı günü hava tahmin raporunu yayınladı. Gece yarısından itibaren ilçe genelinde görülen sağanak yağış geçişleri gün boyu devam ederken, hava sıcaklığı ise en yüksek 14 derece olacak. Öte yandan meteorolojiden İnegol için kar uyarısı da geldi. Yarın yüzünü gösterecek kar yağışlıya birlikte hava sıcaklığında büyük düşüş yaşanacak.
 • 04
  Savcı akıl hastanesine gönderdi !
  İnegöl’de bıçakla park halindeki 13 aracın lastiklerini keserek, 1 aracın kaputuna isminin ve soyadının baş harflerini yazan şüpheli Emre U.(32)’nin psikiyatri bölümüne yatırılmasına karar verildi.
 • 05
  İsmail Can hayatını kaybetti !
  İnegöl’ün sevilen esnaflarından İsmail Can hayatını kaybetti.