15° Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif B7yTL.gif

Genç kızın feci sonu !

İzmir Alsancak’taki evinden 14 Şubat’ta ayrıldıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamayan Ayşe Nazlı’nın cesedi, Gümüldür’de battaniyeye sarılı cesedi bulundu.
3. Sayfa - Şubat 21, 2021 10:04 am A A

Araştırmasını derinleştiren Emniyet güçleri olayın faili olarak Taylan Özgür İmal’ı gözaltına aldı.

Boğularak öldürüldüğü belirlenen kızın katil zanlısı Taylan Özgür İmal, cinayeti itiraf etti. Katil zanlısı, yeni tanıştığı Ayşe Nazlı’yı öldürmeden saatler önce bir arkadaşını araması için genç kıza cep telefonunu verdi. Ayşe’nin yaptığı bu son arama, polisin zanlı Taylan Özgür İmal’ın kimliğine ulaşmasını sağladı.

 

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 4390 kez okundu.
3. Sayfa - 10:04 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kahreden haber ! Şehitlerimiz var ..
  Bitlis’ten kahrede haber geldi 9 askerimiz şehit oldu.
 • 02
  İnegöl’de Kontrollü Normalleşme Denetimleri Başladı
  Bursa’da kontrollü normalleşme süreciyle birlikte kısıtlamaların bir kısmının kaldırılmasıyla birlikte, İnegöl Kaymakamı Eren Arslan ve Belediye Başkanı Alper Taban sahaya indi. Arslan ve Taban, beraberindeki heyetle birlikte ilçe merkezinde kontrollü normalleşme denetimleri gerçekleştirdi.
 • 03
  İnegöl’de feci kaza !
  Kırmızı ışık ihlali yapan araç TIR ile çarpıştı, üst geçitteki vatandaşlar meraklı gözlerle izlediler
 • 04
  KAYMAKAM EREN ARSLAN İNEGÖL KÖFTESİ PİŞİRDİ !
  Kontrollü normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte bugün denetimlere çıkan İnegöl Kaymakamı Eren Arslan, girmiş olduğu bir iş yerinde İnegöl Köftesi pişirdi.
 • 05
  ÖĞRENCİYE SIFIR ARAÇ ŞOKU
  İnegöl’de yaşayan Onur Aydemir (20), babasının hediye olarak aldığı 460 bin TL değerindeki sıfır model otomobile yaptırdığı ekspertiz incelemesinde, bagaj kapağının değişmiş ve boyalı olduğunu öğrendi.