seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

GENÇ MÜSİAD İNEGÖL TÜRKİYE 2.’Sİ OLDU

MÜSİAD Alanya Şubesinin ev sahipliğinde yapılan MÜSİAD 105. Genel İdare Kurulu Toplantısı sonunda yapılan açıklama ile 56 Şube arasında Genç MÜSİAD İnegöl Şubesi 2. oldu.
GENEL - Mart 27, 2022 11:43 am A A

Bir yıl boyunca yapılan genel çalışmalar neticesinde genel merkez tarafından yapılan değerlendirme sonucunda Genç MÜSİAD İnegöl Şubesi toplam 56 Genç MÜSİAD şubesi arasında ilk 5’e girerek ikinci oldu. Başkan Melih Koşarer 2.’lik ödülünü MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı ve Genç MÜSİAD Başkanı Yunus Furkan Akbal’ın elinden aldı.

Genç MÜSİAD İnegöl Şube Başkanı Melih Koşarer sonucun kendilerini memnun ettiğini, önümüzdeki yıl daha fazla çalışacaklarını, yapacakları projeler ile ilk sırada yer almayı hedeflediklerini belirtti.

Koşarer konuşmasında ayrıca, “MÜSİAD’ımız iş dünyasına olduğu kadar toplumun diğer kesimleri için örnek bir eğitim, rehberlik ve danışmanlık merkezi haline gelen, uygulama ve çalışmalarını profesyonel düşünce zeminine oturtan, “kamu yararına dernek” statüsüne sahip güçlü bir “Sivil Toplum Kuruluşu’dur.
Kişisel, kurumsal, sektörel, kültürel ve toplumsal gelişim noktasında önemli çalışmalar yapan kuruluşumuz, milli politikaları ve milli projeleriyle Yeni Türkiye’nin misyonuna göre bağımsız bir şekilde hareket etmektedir. Bizler de toplum ve iş dünyasına ışık tutan bu güzide topluluğun bir parçası olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.Dijatalleşmenin İş dünyasın özellikle Pandemi ile birlikte hızlaca girmesiyle Genç MÜSİAD İnegöl olarak Genç İş İnsanlarımızın Dijitalleşen Ekonimiye adabtasyonunu sağlamak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.


Bu haber 350 kez okundu.
GENEL - 11:43 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  BURSA VALİSİ MÜSİAD SAİME SULTAN BİLİM SANAT MERKEZİNİ İNCELEDİ
  Haftasonu, İnegöl’lü Kaymakam Furkan Alpay’ın İnegöl’deki düğün cemiyeti için ilçemize gelen Bursa Valisi Yakup Canpolat, yapımı MÜSİAD İnegöl Şubesi tarafından üstlenilen MÜSİAD Saime Sultan Bilim Sanat Merkezine gelerek Okulun son durumu hakkında bilgiler aldı incelemelerde bulundu.
 • 02
  İbre tekrar Kani Ademoğlu’na döndü !
  İnegölspor’da yarın yapılacak kongre öncesinde Flash gelişmeler yaşanıyor.
 • 03
  İnegöl Belediyesi’nden Gençlere Özel Festival !
  İnegöl Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının da içerisinde yer aldığı Gençlik Haftası kapsamında özel bir festival düzenledi. Farklı etkinlik ve eğlencelerle gençler unutulmaz bir gün yaşadı.
 • 04
  Katliam gibi kaza !
  Niğde’de öğrencileri taşıyan yolcu otobüsü kontrolden çıkarak şarampole devrildi. Yolcu otobüsünde bulunan 2 kişi hayatını kaybetti, 42 kişi yaralandı.
 • 05
  İnegöl’de korku dolu anlar!
  Gece saatlerinde Atatürk Bulvarı üzerinde seyir halindeki aracın kaput bölgesinde yangın meydana geldi.