15° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Genel Başkan İnegöl’de Yemek Molası Verdi

Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar milletvekili Gültekin Uysal Balıkesir kongresine katıldıktan sonra dönüş yolunda Demokrat Parti İnegöl İlçe Başkanı Murat Balakuş’u ziyaret etti.
GENEL - Aralık 9, 2019 3:23 pm A A

Ziyarette kısa bir açıklama yapan Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ” İnegöl ülke sanayisi , ticaret,turizm ve tarım alanında çok önemli bir yere sahip. Sıcak kanlı ve misafirperver vatandaşları ile gönlümde her zaman farklı bir yeri var. Geldiğim programlarda, sevgi, saygı ve sıcak kanlı bir ortam yaşattıkları için İnegöl’den her zaman ayrı bir keyif aldım ve en kısa zamanda İnegöl ilçe teşkilatımzın yapacağı programları bekliyorum , İlçe başkanım şahsında , İnegöl’deki Partililerimize ve tüm vatandaşlarımıza selamlarımı, hürmetlerimi iletiyorum”dedi.

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal yemek molası sonrası Meclis çalışmaları için Ankara’ya döndü.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1310 kez okundu.
GENEL - 3:23 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ramazan ayında tam kapanma olacak mı ?
  Hükümetin artan COVID-19 vakalarının ardından aldığı kararların sonuçları yakından izleniyor. Edinilen bilgiye göre, alınan kararların olumlu sonuçları görülse de beklenenden daha yavaş olduğu belirtiliyor.
 • 02
  Çocuklar gelenekleri resmetti !
  Bu yıl Tataristan’ın Kazan Kenti organizasyonuyla çevrimiçi olarak yapılacak Dünya Tarihi Kentler Birliği’nin 17. Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek, “Dünya’yı Görüyorum-Dünya Milletlerinin Gelenekleri” temalı Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’na Bursa’dan katılacak 10 eser belirlendi.
 • 03
  Yeniceköy’de yeni yaşam alanı doğuyor !
  İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi Narman Caddesinde 3 ayrı alanda toplam 3356 m2’lik yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. İçerisinde; çok amaçlı saha, çocuk oyun ve fitness alanı, koruluk alan ile sert zemin yürüyüş yolarının bulunduğu çalışmayı, Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.
 • 04
  Yeni hayvan pazarı yükseliyor !
  İnegöl Belediyesi, Alibeyköy Mahallesi bölgesinde 13 bin 900 m2 alan üzerinde kurulacak modern Hayvan Pazarının yapım çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, hedeflerinin yeni hayvan pazarını kurban bayramına yetiştirmek olduğunu söyledi.
 • 05
  Korkutan Deprem !
  Ege Denizi Muğla Datça açıkalrında saat 17.32’de meydana gelen depreme ilişkin İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’ndan açıklama geldi.