resim yükle
resim yükle

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

29 Mart 03:01 İnegöllüler aman tedbirli olun !

resim yükle

Gezici anket sonucu ; Erdoğan önde gözüküyor !

Giriş : 17.03.2023 12:02 - Güncellenme : 17.03.2023 12:02

CHP anketçisi olarak bilinen Murat Gezici’nin katıldığı canlı yayında son anket sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamalar dikkat çekti. Kaynak: CHP anketçisi Murat Gezici’den bomba itiraf! ‘Erdoğan rakiplerine kıyasla önde gidiyor’

Gezici Araştırma Merkezi Başkanı Murat Gezici, CNN Türk canlı yayınında Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin yapılan anket sonuçları hakkında konuştu.

 

ANKETLERDE ERDOĞAN RAKİPLERİNE KIYASLA ÖNDE

CHP’ye yakınlığıyla bilinen Gezici, yapılan son anketlere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın rakiplerine kıyasla önde olduğunu açıkladı.

 

Sunucu Hande Fırat’ın, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen’in anketlere ilişkin açıklamalarını hatırlatması üzerine konuşan Gezici, şu ifadeleri kullandı:

 

“Mustafa Şen sektörün duayenlerinden biri. Çok tecrübeli bir kurumda yetişmiş, anketler yapan birisi. Ben de halen Sayın Erdoğan’ı Kemal Bey’in önünde görüyorum. Alma ihtimali biraz daha fazla. Şu an halen iktidarda bir güç var. Ben Erdoğan’ın önde olduğunu görüyorum şu anda.”

 

resim yükle kemeravm.gif

SON HABERLER