21° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Gönül ziyaretleri devam ediyor !

Koronavirüsü tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban eşi ile birlikte Ramazan Bayramı dolayısıyla vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canını feda eden kahraman şehidimiz Piyade Uzman Çavuş Yavuz Mete’nin ailesi ve ilçedeki farklı bölgelerde ev ziyaretleri gerçekleştirerek çocukları sevindirdi.
GENEL - Mayıs 25, 2020 9:51 pm A A

Pandemi sürecindeki çalışmaları titizlikle takip eden İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Koronavirüsü nedeniyle uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının gölgesinde kutlanan Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde şehit Piyade Uzman Çavuş Yavuz Mete’nin ailesine ve ilçenin farklı noktalarındaki ailelere ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Alper Taban, gerçekleştirdiği ziyaretler ile vatandaşlarla bir araya geldi.

GÖNÜL ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
Sokağa çıkma yasağı nedeniyle buruk kutlanan Ramazan Bayramında bir dizi ziyaretlerde bulunan İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, gönül ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Taban ziyaretleri esnasında aile ve çocuklar ile sohbet edip sorun ve taleplerini dinledi.


Bu haber 1020 kez okundu.
GENEL - 9:51 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl’de güvenli park uygulaması devam ediyor
  İnegöl belediyesi tarafından uygulanan güvenli park projesi parklarda hayata geçiriliyor.
 • 02
  İnegöllüler dikkat !
  İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine “Şehir içi toplu ulaşımda HES kodu sorgulama” ve “Konaklama tesislerinde HES kodu zorunluluğu” konulu iki ayrı genelge gönderdi.
 • 03
  İnegöl Belediyesi’nden iddialara yanıt geldi !
  Pazartesi Pazar yerinde devam eden zemin düzenleme çalışmaları hakkında sosyal medyada paylaşılan görüntüler üzerinden sorgulaması yapılmadan ve araştırmadan ortaya atılan iddialara İnegöl Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger yanıt verdi.
 • 04
  İnegöl’de Ekmeğe zam geldi !
  Geçtiğimiz Temmuz ayında İnegöl’deki fırıncıların talebi doğrultusunda 250 gram ekmeğin fiyatı sabit tutulup gramajı düşürülmesi istenmişti.
 • 05
  RÜZGAR DEYİP GEÇMEYİN
  Rüzgar deyip geçmeyiniz. Öyle pencerenin perdesini havalandırıp içeri giren, yalnızca masada duran kağıtlarınızın nasibini aldığı rüzgardan bahsetmiyorum. Önüne kattığı ne varsa savuran, kapkara bulutları yüklenip şehirlerin gökyüzünü kaplamalarını sağlayan, ayetlerde yer alan rüzgardan bahsediyorum.