23° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Gönül Ziyaretleri Devam ediyor !

Yaşlıya hürmet ömre bereket diyerek çalmadık kapı bırakmayan İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, 65 yaş üstü yaşlı aileleri evlerinde ziyaret ederek onlarla bir arada vakit geçirmeye devam ediyor.
GENEL - Mayıs 9, 2020 3:46 pm A A

Çin’in Wuhan kentinde orataya çıkan ve kısa bir süre sonra tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsü salgınına karşı ilk günden itibaren önlemlerini alan İnegöl Belediyesi, özellikle 65 yaş üstü yaşlılar için seferber oldu. İlçe genelinde halkın yoğunlukla kullandığı noktalarda düzenli olarak dezenfekte ve izolasyon çalışmalarını yürüten İnegöl Belediyesi, yaşlı aileler başta olmak üzere ilçedeki tüm vatandaşlara yardım eli uzatmaya devam ediyor.

GÖNÜL ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Koronavirüsü süreci nedeniyle tedbirler kapsamında evlerinde sosyal izolasyon ve sokağa çıkma yasağı getirilen 65 yaş üstü ailelere Başkan Alper Taban ziyaret gerçekleştirdi. Gönül ziyaretleri olarak adlandırılan buluşmalarda Başkan Alper Taban ailelerin istek ve önerilerini dinleyerek bir süre onlarla sohbet etti. 10 Mayıs Pazar günü Anneler Günü olması sebebiyle ailenin mihenk taşı olan anneleri unutmayan Başkan Alper Taban, hediye takdim ederek 10 Mayıs Aneler Gününü kutladı.


Bu haber 1040 kez okundu.
GENEL - 3:46 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Fuar’a Hazır !
  İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) ve MODEF Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Uğurdağ, 5-10 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan 44. Uluslararası İnegöl Mobilya Fuarı hazırlıklarının tamamlandığını belirtti.
 • 02
  Ak Parti’de kongre heyecanı !
  AK Parti İnegöl 7. Olağan İlçe Kongresi Hikmet Şahin Kültür Parkı Anfi Tiyatro’da koronavirüs tedbirleri kapsamında gerçekleştirildi.
 • 03
  Emniyet’ten gece kulüplerine baskın !
  İnegöl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler İnegöl’de faaliyet gösteren içkili restaurant ve gece kulüplerine baskın düzenledi.
 • 04
  Bireysel Çöp Konteyner Uygulaması Fatih Mahallesinde Devam Ediyor
  Daha temiz İnegöl hedefine emin adımlarla ilerleyen İnegöl Belediyesi, daha önce pilot bölgelerde denenen ve başarı ile sonuçlanan ‘Bireysel Çöp Konteyner’ ve geri dönüşüm kutusu dağıtımına Fatih Mahallesinde devam etti.
 • 05
  Toplu taşımada korona denetimi !
  Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleriyle birlikte koronavirüs ile mücadele kapsamında otobüs ve minibüslerde maske ve mesafe denetimleri gerçekleştirdi.