Parçalı bulutlu
 • EURO 6.62
 • DOLAR 6.12

GÖRENLERİ ŞOK ETTİ

Avarlar kavşağı istikametinden gelip şehir içi istikametine devam eden seyir halindeki hususi araç motordan gelen dumanla çevrede büyük bir paniğe neden oldu. Aracı dumanlar içinde gören meraklı gözler büyük bir kalabalığa neden olurken çevrede bulunan insanlar aracın yandığını zannettiler. Ancak olay yerine gelen bir ustanın araca müdahalesiyle kaos önlenirken aracın çevreye saldığı dumanlar kısa süreli […]
GENEL - Mayıs 17, 2016 3:41 pm A A

Avarlar kavşağı istikametinden gelip şehir içi istikametine devam eden seyir halindeki hususi araç motordan gelen dumanla çevrede büyük bir paniğe neden oldu. Aracı dumanlar içinde gören meraklı gözler büyük bir kalabalığa neden olurken çevrede bulunan insanlar aracın yandığını zannettiler.
Ancak olay yerine gelen bir ustanın araca müdahalesiyle kaos önlenirken aracın çevreye saldığı dumanlar kısa süreli paniğe neden oldu.

Bu haber 610 kez okundu.
GENEL - 3:41 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Antik Kent üzerindeki AVM’de mühürleme yapıldı!
  Myrleia Antik Kenti üzerinde inşa edilip yer sahibi tarafından imar barışından yararlanılarak açılan AVM’de bulunan oyun ve eğlence merkezi, ruhsatsız olduğu gerekçesiyle mühürlendi.
 • 02
  Türkiye Daha Fazla Suriye’li Almalı
  Skandal Çağrı Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiseri Filippo Grandi’den geldi.
 • 03
  Bu müze hep açık!
  Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Bursa Büyükşehir Belediyesi müzelerini dijital platforma taşıyor!
 • 04
  Harmancık ekonomisine can suyu
  Kırsal kalkınmanın sağlanması hedefiyle 2013 yılında hizmete açtığı Keles Süt Ürünleri Tesisiyle bölge çiftçisine can suyu olan, kaliteli tohum, fide ve fidan dağıtımlarının yanı sıra yüksek verimli hayvan ırklarını üreticiyle buluşturan Büyükşehir Belediyesi, Harmancık ekonomisine artı değer sağlayacak bir adım daha attı.
 • 05
  Kovalamaca sonucu yakalandılar
  Bursa’da kesinleşmiş hapis kararı bulunan 2 firari kovalamaca sonucu kıskıvrak yakalandı.