17° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

GÖRENLERİ ŞOK ETTİ

Avarlar kavşağı istikametinden gelip şehir içi istikametine devam eden seyir halindeki hususi araç motordan gelen dumanla çevrede büyük bir paniğe neden oldu. Aracı dumanlar içinde gören meraklı gözler büyük bir kalabalığa neden olurken çevrede bulunan insanlar aracın yandığını zannettiler. Ancak olay yerine gelen bir ustanın araca müdahalesiyle kaos önlenirken aracın çevreye saldığı dumanlar kısa süreli […]
GENEL - Mayıs 17, 2016 3:41 pm A A

Avarlar kavşağı istikametinden gelip şehir içi istikametine devam eden seyir halindeki hususi araç motordan gelen dumanla çevrede büyük bir paniğe neden oldu. Aracı dumanlar içinde gören meraklı gözler büyük bir kalabalığa neden olurken çevrede bulunan insanlar aracın yandığını zannettiler.
Ancak olay yerine gelen bir ustanın araca müdahalesiyle kaos önlenirken aracın çevreye saldığı dumanlar kısa süreli paniğe neden oldu.


Bu haber 950 kez okundu.
GENEL - 3:41 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Gece depremler peşpeşe geldi !
  Türkiye beşik gibi sallanmaya devam ediyor.
 • 02
  Dengesini kaybedip uçuruma düştü !
  Bursa’da, ailesiyle birlikte gezi amaçlı gittiği şelale yakınlarında dengesini kaybederek yaklaşık 10 metre yükseklikten yuvarlanan D.E. (44), AFAD ve JAK ekiplerince kurulan halatlı istasyon yardımıyla kurtarıldı. Hastaneye kaldırılan D.E.’nin durumunun ağır olduğu öğrenildi.
 • 03
  İnegöl’de korku dolu anlar !
  Mahmudiye Mahallesi Kısmet Sokak üzerinde bulunan mobilya fabrikasında henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı çıkan yangın, korku dolu anların yaşanmasına neden oldu.
 • 04
  İnegöl’de son durum ne ?
  Alınan önlemlere, yapılan çağrılara rağmen, önüne bir türlü geçilemeyen korona virüs hızlı artışını İnegölde de sürdürüyor .
 • 05
  Araç sahiplerine müjdeli haber !
  Benzinin litre fiyatında gece yarısından geçerli olmak üzere 19 kuruş indirime gidilecek.