18° Açık
 • EURO 6.35
 • DOLAR 5.75

Grup Turubulance İnegöl’ü Salladı

İnegöl Belediyesi’nin bu yıl ilk kez düzenlediği Proje, Ar-Ge ve Kariyer Günleri Festivali kapsamında sahne alan Grup Turbulance, İnegöllülere unutulmaz bir gece yaşattı.
KÜLTÜR SANAT - Haziran 11, 2019 6:51 pm A A

İnegöl Belediyesi, gençler başta olmak üzere tüm vatandaşların bilimsel çalışmalarının desteklenmesi, araştırma ve geliştirme süreçlerine katkı sunulabilmesi, kariyer hedefleri doğrultusunda rehberlik edilmesi, fikirlerinin önemsendiğinin farkındalığının oluşturulması ve eğlenerek öğrenme anlayışının kazandırılması gibi amaçla bu yıl ilk kez 1. Proje, Ar-Ge ve Kariyer Günleri Festivali düzenledi. “Geleceğe Sobe” sloganıyla düzenlenen festival kapsamında, Grup Turbulance İnegöllülerle buluştu.

ROBOTLARIN GELECEĞİ KONUŞULDU
Atatürk Anıtı arkasında bulunan alanda gerçekleştirilen ve 4 gün sürecek olan festivalde gündüz farklı oyunlar ve eğlenceler ile gösteriler yer alırken, eğlence akşam da devam ediyor. Festivalin ilk akşamında Dof Robotics Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Mertcan İnegöllülerle bir araya geldi. “Robotların Geleceği” konulu söyleşide bu konuda merak edilenler ve gelişmeler söyleşide paylaşıldı.

GRUP TURBULANCE İLE COŞKULU KONSER
Söyleşi sonrası ilçe halkının da yoğun katılımıyla Grup Turbulance sahne aldı. Festivale renk katan konserde Grup Turbulance, eşsiz müzik performansıyla vatandaşlara keyifli dakikalar yaşattı. Grup Turbulance’nin performansıyla coşku dolu anlar yaşandı.

Bu haber 240 kez okundu.
KÜLTÜR SANAT - 6:51 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Münür Kaner aday olacak
  İnegölspor yönetim kurulunun olağanüstü kongre kararı ardından kulisler hareketlendi. Eski başkan Münür Kaner’in aday olacağı öğrenildi.
 • 02
  Orhaniyespor transferin iddialı takımı
  Tevfik Demirhan başkanlığında yeni bir yapılanmaya giden Orhaniye Spor transfere hızlı başladı.
 • 03
  Bursa’ya şehit ateşi düştü
  Adana’da askerlik görevini yapan Şükrü Gündüz sabah saatlerinde geçirdiği beyin kanaması sonucunda şehit düştü.
 • 04
  İnegöl’de Roma mezarı
  İnegöl’de hayırseverler tarafından yapılacak okulun temel hafriyatında Roma dönemi ait mezar taşı bulunmasının ardından okul inşattı durduruldu. Bursa’dan gelen yetkililer bölgede kazı çalışmaları yaptı. Yapılan çalışmalar neticesinde yine roma dönemine ait olduğu tahmin edilen malzemeler bulundu. Yetkililer tarafından bulunan malzemeler Bursa’ya götürüldü.
 • 05
  İnegölspor olağanüstü kongreye gidiyor
  İnegölspor’un önünü açmak ve içinde bulunan sıkıntılı süreci aşabilmek adına yönetim kurulu geçtiğimiz çarşamba günü yapılan Yönetim Kurulu toplantısında olağanüstü kongre kararı aldı.