17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Gündemde af yok !

Türkiye’de belli aralıklarda af veya infaz düzenlemesi konusu gündeme getiriliyor.
GENEL - Eylül 23, 2022 6:36 pm A A

Son günlerde özellikle bazı siyasi isimlerin bu konuyu dillendirmesi üzerine bazı kesimlerde yeniden bir af beklentisi oluştu. Konuyla ilgili açıklama AK Parti’nin hukukçu kurmayı Hayati Yazıcı’dan geldi. Diyarbakır’da konuşan Yazıcı, iddiaları yalanlayarak ‘gündemimizde yok’ dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı, Diyarbakır’da “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” programında konuştu. Yazıcı, son dönemde ortaya atılan af iddialarıyla ilgili “Bir af veya infaz düzenlemesi söz konusu değil, net” ifadelerini kullandı.

kemeravm.gif

Bu haber 260 kez okundu.
GENEL - 6:36 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Altın sert düştü !
  Altın fiyatları değer kaybetmeye tüm hızıyla devam ediyor. Ons altında yaşanan düşüş, gram altın fiyatlarını da vuruyor. Peki altın ne kadara düştü.
 • 02
  Mustafa Durmuş’un acı günü !
  Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş’un dedesi sanayi eşraflarından Şükrü Ak vefat etmiştir.
 • 03
  Botaş doğalgaza zam hazırlığında !
  BOTAŞ, ekim ayında sanayi ve elektrik üretiminde kullanılan doğalgaza yüzde 10 üzerinde zam hazırlığı yaptığı öğrenildi.
 • 04
  Veteriner Hekimlerle Sokak Hayvanları İçin İş Birliği Yapılıyor
  İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ın şehirde hizmet veren veteriner kliniklerinin sahipleriyle yaptığı istişare toplantısı sonrası, veteriner hekimler ile İnegöl Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Bakım ve Tedavi Merkezi arasında iş birliği başladı. Veterinerler, barınakta sokak hayvanları için yapılan çalışmalara katılmaya başladı.
 • 05
  Kahreden haber şehidimiz var !
  Milli Savunma Bakanlığı, Gölcük Tersane Komutanlığı’nda meydana gelen iş kazasında Sözleşmeli Er Enes Bıyık şehit oldu.