seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Güven ortamı kalmadı !

Partisinin grup toplantısında konuşan Kemal Kılıçdaroğlu, güven ortamı kurulamadığını ifade etti.
EKONOMİ - Aralık 21, 2021 3:27 pm A A

Kılıçdaroğlu’nun açıklamaları şu şekilde;

Herkesin kaygı içinde olduğunu görüyoruz. Yaşanan ekonomik buhran nedeniyle kış aylarında vatandaşlar perişan. Önce hükümete çağrı yaptım. Zammın altında insanlar ezilir, karakış fonu kurun dedik. Biz belediye başkanlarımıza çağrı yaptık, karakış fonu kuracağız dedik. Bütün halkımın önünde, belediye başkanlarıma teşekkür ederim. Tarih yazıyorlar. Doğruyu bizim belediye başkanlarımız yapıyorsa biz dinle, gör kardeşim. Hatamız eksiğimiz varsa söyle ama karşı taraf yanlış yapıyorsa oraya da dikkat et. Fatura doğrudan yönettiği vatandaşa çıkıyor.

Öyle bir noktaya geldik ki, 1 saat sonra ne olacak kimse bilmiyor. Böylesine istikrarsız bir ortamda sanayici de esnaf da herkes durmuş vaziyette. Açıkça söyledim, buradan da ifade edeyim. Sorunun temeli güvendir. Eğer bir ülkenin vatandaşları kendisini yöneten siyasi otoriteye güven duymuyorsa o kişiler o ülkeyi sağlıklı yönetemezler. İktidar, bir güven ortamı yaratamaz. Her kafadan bir sesin çıktığı yapı içinde güven ortamı oluşamaz. Kıyamet kopardılar dış güçler. Ne oldu? Yeni atanan Maliye Bakanı dış güçler yok, doları bilinçli yükseltiyoruz dedi. En iyi hazine ve maliyeden sorumlu bakan bilir. Türkiye’nin stratejiye ihtiyacı var. Yarını göremiyorsanız planlama yapamazsınız.

Devlet bir şirket değildir, bir kişinin malı değildir. Bir kişi ben devletin sahibiyim diye ortaya çıkıyor. Ekonomide bugüne kadar alışmadığımız ciddi sorunları yarattı. Düzgün bir siyasetçi alkıştan çok sağlıklı eleştiri ister.

resim yükle

Bu haber 480 kez okundu.
EKONOMİ - 3:27 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bursa itfaiyesi 19 bin olaya müdahale etti
  Bursa Büyükşehir Belediyesi itfaiyesi, 2021 yılında il genelinde 9166’sı yangın, 9669’u arama kurtarma ve 329’u diğer itfaiye olayları olmak üzere toplam 19 bin 164 olaya müdahale etti. Toplam 4518 olayla arazi otluk ve çöplük yangınları ilk sırada yer alırken, bunu 1587 olayla konut yangınları takip etti. İtfaiyenin verilerine göre, Bursa’da 2946 olayla en fazla itfaiye olayının yaşandığı gün ise pazartesi oldu.
 • 02
  İnegöl Belediyesi “Mobil Vatandaş” Uygulamasıyla Artık Cebinizde
  İnegöl Belediyesi kurumun tüm online hizmetleri, duyurular ile zamana ve mekâna bağlı kalmaksızın birçok önemli belediyecilik faaliyetlerini içerisinde barındıran “Mobil Vatandaş” uygulamasını hizmete aldı. IOS ve Android cihazlarda kullanılan uygulamanın tanıtımını Belediye Başkanı Alper Taban yaptı.
 • 03
  Evlere mutfaklara ateş düştü !
  CHP İnegöl İlçe Sekreteri Bengül Kavlan, dolardaki düşüşün fiyatlara yansımamasını ‘vatandaşın hayal kırıklığı’ olarak değerlendirdi.
 • 04
  O Suriyeliler yakalandı !
  Sosyal medya hesabı üzerinden Türk kadınlarına hakaret eden iki Suriye uyruklu şahıs hakkında karar verildi.
 • 05
  Alternatifler çoğaltılmalı !
  Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı İlhan Baykan, Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi ile Ağaç İşleri çıkışını bağlayan kavşakta başlayan çalışmanın kazaları önleyeceğini, ancak trafik yükünü artıracağını söyledi.