Sisli
 • EURO 6.46
 • DOLAR 5.78

Hacı Mustafa Tekrar İnegölspor’da

TFF 2.Lig Beyaz Grup ekiplerinden İnegölspor, Tuzlaspor’dan orta saha oyuncusu Hacı Mustafa Karabulut ile 1 yıllık anlaşma sağladı.
Manşet Haber - Temmuz 21, 2019 9:47 pm A A

Kulüp tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan yönetim kurulu üyemisi Kani Uçsoy, şunları söyledi:

“Dış transfer çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bugün eski bir oyuncumuzla sözleşme imzalamış olacağız. 2016-2017 sezonunda kulübümüzde görev alan orta saha oyuncusu Hacı Mustafa Karabulut ile 1 yıllık anlaşma sağladık. Anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Biz Hacı Mustafa kardeşimize güveniyoruz. İnşallah çok güzel bir sezon geçireceğiz. Şuanda görüşme halinde bulunduğumuz oyuncularımız var. İnşallah yakın zamanda anlaşmalarımızı tamamlayacağız.”

 

 

 

Hacı Mustafa Karabulut ise “Yeniden İnegölspor’a geldiğim için çok mutluyum. Burada çok güzel günlerim geçti. Elimden gelen gayreti göstererek takıma katkı sağlayacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. İnşallah takım arkadaşlarımızla birlikte çok çalışarak İnegölspor’u hak ettiği noktalara taşıyacağız. Anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”şeklinde konuştu.

Bu haber 1060 kez okundu.
Manşet Haber - 9:47 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ekmekçi Ailesinin Acı günü
  İnegöl Belediyesi çalışanlarından, Belediye Başkanı makam şoförü, Adnan Ekmekçi’nin babası Mustafa Ekmekçi ( 70 ) dün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
 • 02
  İnegöl’de kırmızı alarm!
  İnegöl’de fabrika bacalarından çıkan zehirli dumanlar İnegöllülerin sağlığını olumsuz yönde etkiliyor.
 • 03
  2 doktor onlarca hasta
  İnegöl Devlet Hastanesi Dahiliye polikliniğinde 6 doktordan 4’ü izinli olunca en erken randevu tarihi ise 10 gün sonraya veriliyor.
 • 04
  Jandarmadan şok operasyon!
  Bursa’da jandarma komutanlığı tarafından yapılan operasyonda telefon kablosu çalan şahıslar yakalandı.
 • 05
  Köseoğlu ailesinin acı günü
  Aile Hayatını İyileştirme Derneği Başkanı Naci Köseoğlu’nun annesi hayatını kaybetti.