18° Açık
 • EURO 6.35
 • DOLAR 5.75

Hakan Özdemir hızlı başladı

Millet İttifakı İnegöl Belediye Başkan Adayı Hakan Özdemir, Pazartesi Pazarını ziyaret ederek hem esnaf, hem de vatandaşla bir araya geldi.
Manşet Haber - Şubat 4, 2019 5:41 pm A A

Vatandaşlara kendini tanıtan Özdemir, daha sonra açıklamalarda bulunarak, “Empati kurmadan, halkı dinlemeden, mücadelelerine ortak olmadan zafere ulaşmak mümkün müdür? Emeğin alın terine dönüştüğü yerde, pazartesi pazarında esnaf kardeşlerimizle birlikteydik bugün. Onlara da kapı gibi bir sözüm var. 1 Nisan’dan sonra işlerini daha büyük bir keyifle yapacak, modern alanlarda halkımıza hizmet etmeye devam edecekler” dedi

Bu haber 220 kez okundu.
Manşet Haber - 5:41 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Münür Kaner aday olacak
  İnegölspor yönetim kurulunun olağanüstü kongre kararı ardından kulisler hareketlendi. Eski başkan Münür Kaner’in aday olacağı öğrenildi.
 • 02
  Orhaniyespor transferin iddialı takımı
  Tevfik Demirhan başkanlığında yeni bir yapılanmaya giden Orhaniye Spor transfere hızlı başladı.
 • 03
  Bursa’ya şehit ateşi düştü
  Adana’da askerlik görevini yapan Şükrü Gündüz sabah saatlerinde geçirdiği beyin kanaması sonucunda şehit düştü.
 • 04
  İnegöl’de Roma mezarı
  İnegöl’de hayırseverler tarafından yapılacak okulun temel hafriyatında Roma dönemi ait mezar taşı bulunmasının ardından okul inşattı durduruldu. Bursa’dan gelen yetkililer bölgede kazı çalışmaları yaptı. Yapılan çalışmalar neticesinde yine roma dönemine ait olduğu tahmin edilen malzemeler bulundu. Yetkililer tarafından bulunan malzemeler Bursa’ya götürüldü.
 • 05
  İnegölspor olağanüstü kongreye gidiyor
  İnegölspor’un önünü açmak ve içinde bulunan sıkıntılı süreci aşabilmek adına yönetim kurulu geçtiğimiz çarşamba günü yapılan Yönetim Kurulu toplantısında olağanüstü kongre kararı aldı.