11° Hafif yağmur
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Halk Eğitim Merkezi yemekli gecede bir araya geldi

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından tertiplenen Öğretmenler günü gecesinin yanı sıra kurum bünyesinde hasta bakım hizmetleri alanında görev yapan ve alan değişikliği ile Türkçe öğretmenliğine geçiş yapan Tekgül Göksu’ya Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ömer Göktürk tarafından plaket takdim edildi. HALK EĞİTİM MERKEZİ İNEGÖL’E EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET ETMENİN GAYRETİ İÇERİSİNDE OLACAK  Geceyle ilgili açıklamalarda bulunan […]
GENEL - Kasım 26, 2019 11:30 pm A A

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından tertiplenen Öğretmenler günü gecesinin yanı sıra kurum bünyesinde hasta bakım hizmetleri alanında görev yapan ve alan değişikliği ile Türkçe öğretmenliğine geçiş yapan Tekgül Göksu’ya Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ömer Göktürk tarafından plaket takdim edildi.

HALK EĞİTİM MERKEZİ İNEGÖL’E EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET ETMENİN GAYRETİ İÇERİSİNDE OLACAK 

Geceyle ilgili açıklamalarda bulunan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ömer Göktürk, ‘’Bilindiği gibi İnegöl Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz İnegöl’de yaşayan vatandaşlarımıza Mesleki hobi, spor ve çeşitli alanlarda açtığı kurslarla hizmet vermektedir. Biz de büyük bir ilçe olan İnegölümüze hizmet eden kadrolu öğretmenlerimiz ile usta öğreticilerimizle birlikte öğretmenler günümüzü kutlamak istedik. Eğer İnegöl’e başarılı hizmetler vermek istiyorsak bunu birlik ve beraberlik içersinde çalışmaktan geçtiğinin farkındayız. Bu yüzden yılda bir gün de olsa tüm öğretmen arkadaşlarımız ile bir araya gelerek hoşça bir vakit geçirmek, hem de öğretmenler günümüzü birlik beraberlik neşe ve mutluluk içerisinde kutlamak istedik. Geceye yoğun ilgi gösteren öğretmenlerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Bu arada hasta hizmetleri alanında öğretmenlik yapan Tekgül Göksu Öğretmenimiz alan değişikliği yaparak aramızdan ayrılmıştı. Biz de bugünün anasına ve kurumumuza yapmış olduğu çok değerli katkılardan dolayı kendisine bir plaket takdim ettik. Bundan sonraki öğrenim hayatında da kendisine sağlıklı başarılı bir çalışma hayatı diliyoruz. İnegöl Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü birlik ve beraberlik içerisinde İnegöl insanına en iyi şekilde hizmet etmenin gayreti içerisinde olacaktır. Bizlere destek veren tüm herkese teşekkür ediyor tüm arkadaşlarımın öğretmenler gününü kutluyorum. Daha nice öğretmenler gününde hep beraber hep birlikte böyle güzel ortamlarda buluşmak dileği ile.’’ dedi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1140 kez okundu.
GENEL - 11:30 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Eğitimden üretime BUSMEK farkı !
  Bursa’da 2006 yılında faaliyete başlayan Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Merkezi, nitelikli iş gücünün üretime kazandırılmasıyla eğitim ve emeğin istihdama dönüştüğü önemli bir merkez haline geldi.
 • 02
  Fırsatçı firmalara ceza !
  Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Haksız fiyat değerlendirme kurulu tarafından incelemeye alınan 40 firmadan, maskede fahiş zam yaptığı belirlenen 24 firmaya idari para cezası uygulandığını açıkladı.
 • 03
  İnegöl Belediyesi’nden askıda 20 bin pide !
  İnegöl Belediyesi, 2019 yılında başlattığı Askıda İyilik Hareketini Ramazan ayında askıda pide uygulamasıyla sürdürüyor. Şehirdeki tüm fırınlara askı için 100’er adet pide siparişi verilirken, toplamda 20 bin askıda pide ile ihtiyaç sahiplerine destek sağlandı. Ayrıca bir başka Osmanlı geleneği Zimem Defteri uygulamasıyla mahalle bakkallarının veresiye defterleri satın alınarak borcunu kapatamayan vatandaşların borçları İnegöl Belediyesi öncülüğünde başlatılan kampanyayla ödeniyor.
 • 04
  Bakan açıkladı İndirim geliyor ..
  TOKİ’den konut ve iş yeri satın alan ve taksit ödemeleri süren vatandaşlardan gelen yoğun istek üzerine %20 indirim kampanyası bu yıl da uygulanacak.
 • 05
  Altın fiyatları yükselişte !
  Altın fiyatları son günlerin en yüksek seviyesine geldi. Gram gümüş ise 6 lira 75 kuruşu geçti. Altın ve gümüş fiyatlarındaki son değerlendirmeyi teknik analiz uzmanı Tunç Şatıroğlu yaptı.