22° Açık
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.73

Halk Eğitim Merkezinden Seminer

İnegöl Halk Eğitim Merkezi ve İnegöl Toplum Sağlığı Merkezi işbirliğinde kursiyerlere verem konulu seminer düzenlendi.   İnegöl Halk Eğitim Merkezi’nde eğitim gören kursiyerlere yönelik olarak dün İnegöl Toplum Sağlığı Merkezi’nde görevli ebeler Semiha Aksoy ve Arzu Demir tarafından Verem Savaş Haftası kapsamında Verem konulu bir seminer gerçekleştirildi. Çok sayıda kursiyerin katılım gösterdiği seminerde bayanlara özel […]
Güncel - Ocak 20, 2015 6:03 am A A

İnegöl Halk Eğitim Merkezi ve İnegöl Toplum Sağlığı Merkezi işbirliğinde kursiyerlere verem konulu seminer düzenlendi.

 

İnegöl Halk Eğitim Merkezi’nde eğitim gören kursiyerlere yönelik olarak dün İnegöl Toplum Sağlığı Merkezi’nde görevli ebeler Semiha Aksoy ve Arzu Demir tarafından Verem Savaş Haftası kapsamında Verem konulu bir seminer gerçekleştirildi. Çok sayıda kursiyerin katılım gösterdiği seminerde bayanlara özel kanser testleri de yapıldı.

 

KURSLARIN YANINDA EĞİTİMLER DE VERİYORUZ

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Burhanettin Özdemir, “İnegöl Halk Eğitim Merkezi olarak İnegöl Toplum Sağlığı Merkezi tarafından zaman zaman merkez binamızdaki kursiyerlerimize yönelik seminerlerimiz devam ediyor. Aşağı yukarı her hafta değişik bir konuda seminer yapıyoruz. Yaklaşık 1 saat süren seminer çalışmalarımızla kursiyerlerimizi kursların yanında böyle bir eğitimden de geçirmiş oluyoruz. Bu hafta Toplum Sağlığı Merkezi Ebelerimiz Semiha Aksoy ve Arzu Demir tarafından Verem Savaş Haftası nedeniyle Verem ile ilgili bir seminer yapıldı seminerimiz. Aynı zamanda bayan kursiyerlerimize yönelik olarak da kanser riskleri ve kanser türleri ile ilgili bilinçlendirme çalışması ve testleri yapıldı. Bu çalışmamız bundan sonra da merkez binamızda eğitim gören kursiyerlerimize yönelik olarak devam edecektir” dedi.

Bu haber 450 kez okundu.
Güncel - 6:03 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ