27° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Hasbahçe’den Basın Mensuplarına Yemek

Yenice Hasbahçe Tesislerinin sahibi Erhan Akgün, İnegöl’deki yerel medya mensuplarını akşam yemeğinde ağırladı. Yemekte sahne alan Grup Nağme, Türk Sanat Müziği eserlerini gazetecilerle birlikte seslendirdi.   10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Yenice Has Bahçe sahibi Erhan Akgün, İnegöl’deki yerel medya mensuplarını akşam yemeğinde ağırladı.   KAPLAN ŞİİRLERİYLE MEST ETTİ Yemeğe katılarak gazetecilere sürpriz […]
Güncel - Ocak 14, 2015 11:16 am A A

Yenice Hasbahçe Tesislerinin sahibi Erhan Akgün, İnegöl’deki yerel medya mensuplarını akşam yemeğinde ağırladı. Yemekte sahne alan Grup Nağme, Türk Sanat Müziği eserlerini gazetecilerle birlikte seslendirdi.

 

10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Yenice Has Bahçe sahibi Erhan Akgün, İnegöl’deki yerel medya mensuplarını akşam yemeğinde ağırladı.

 

KAPLAN ŞİİRLERİYLE MEST ETTİ

Yemeğe katılarak gazetecilere sürpriz yapan Emniyet Müdürü Şükrü Kaplan, gazeteciler adına meslekteki en eski isim olan Hasan Avcıbaş’a çiçek takdim etti. Kaplan, okuduğu şiirler ve seslendirdiği türküyle geceye renk kattı. AK Parti’nin Bursa kongresinden dönen Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve AK Parti İlçe Başkanı Adem Demirel de programa katılım gösterdiler.

 

AKTAŞ GAZETECİLERE ŞARKI SESLENDİRDİ

Belediye Başkanı Alinur Aktaş, gazetecileri kırmayarak şarkılar söyledi. Aktaş, yaptığı konuşmada tüm gazetecilerin gününü kutlarken, gazetecilere hediye takdiminde bulundu. Gece toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

Programa Haber Yorum Gazetesi’nden Onurhan Bayraktar, Genç Gazete’den Cem Taşkıner, Ersoy İşitmez, AA muhabiri Şaban Kılıçcı, Yeni Gazeteciler Derneği Başkanı İhsan Balakuş, Yıldırım Gazetesi’nden Erhan Bilican, Yavuz Yılmaz, Nevzat Kahveci, İnegöl Online sitesinden Adem Demir ve Hasan Avcıbaş, Okur Gazetesi’nden Önder Duran, Kanal 16’dan Ahmet Osman Halis, Manşet Gazetesi’nden Şaban Korkmaz ve Pelin Ergin ile İnegöl Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ahmet Bayhan da katıldı.

 

Program sonunda gazeteciler, Yenice Has Bahçe sahibi Erhan Akgün’e akşam yemeği için teşekkür etti.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 2010 kez okundu.
Güncel - 11:16 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  YAŞ DÜZENLEMESİ GELİYOR !
  Ekonomik reformlar içinde yer alan 18 yaş altı gençlerin Bireysel Emeklilik Sistemi’ne (BES) girmesine imkan tanıyan düzenleme Meclis’e gönderildi.
 • 02
  YENİ HAYVAN PAZARI KURBAN BAYRAMINA YETİŞECEK !
  İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, yapımı süren yeni hayvan pazarı alanında çalışmaların aktif bir şekilde devam ettiğini belirterek Kurban Bayramına sürecin tamamlanacağını ifade etti.
 • 03
  Dev şirket işçi alacak !
  Dünyanın en büyük elektronik ticaret parekendecisi Amazon, 75 bin kişiye daha iş verileceğini ve koronavirüs aşı belgesi gösterenlere 100 dolar ikramiye verileceğini duyurdu.
 • 04
  WhatsApp’ta son 1 gün !
  Sosyal medya uygulaması WhatsApp’ın yeni gizlilik politikası için uzattığı süre yarın doluyor. Son 1 gün kala kullanıcılar, karara ilişkin görüşlerini dile getirdi.
 • 05
  ALTINDAKİ YÜKSELİŞ DEVAM EDİYOR !
  Bayram tatili nedeniyle yurtiçi piyasaların kapalı olduğu günde dolar/TL’de ise yükseliş eğilimi devam ediyor. Altın kritik sınır olan 499 TL’ye geldi.