20° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

Hasbahçe’den Basın Mensuplarına Yemek

Yenice Hasbahçe Tesislerinin sahibi Erhan Akgün, İnegöl’deki yerel medya mensuplarını akşam yemeğinde ağırladı. Yemekte sahne alan Grup Nağme, Türk Sanat Müziği eserlerini gazetecilerle birlikte seslendirdi.   10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Yenice Has Bahçe sahibi Erhan Akgün, İnegöl’deki yerel medya mensuplarını akşam yemeğinde ağırladı.   KAPLAN ŞİİRLERİYLE MEST ETTİ Yemeğe katılarak gazetecilere sürpriz […]
Güncel - Ocak 14, 2015 11:16 am A A

Yenice Hasbahçe Tesislerinin sahibi Erhan Akgün, İnegöl’deki yerel medya mensuplarını akşam yemeğinde ağırladı. Yemekte sahne alan Grup Nağme, Türk Sanat Müziği eserlerini gazetecilerle birlikte seslendirdi.

 

10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Yenice Has Bahçe sahibi Erhan Akgün, İnegöl’deki yerel medya mensuplarını akşam yemeğinde ağırladı.

 

KAPLAN ŞİİRLERİYLE MEST ETTİ

Yemeğe katılarak gazetecilere sürpriz yapan Emniyet Müdürü Şükrü Kaplan, gazeteciler adına meslekteki en eski isim olan Hasan Avcıbaş’a çiçek takdim etti. Kaplan, okuduğu şiirler ve seslendirdiği türküyle geceye renk kattı. AK Parti’nin Bursa kongresinden dönen Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve AK Parti İlçe Başkanı Adem Demirel de programa katılım gösterdiler.

 

AKTAŞ GAZETECİLERE ŞARKI SESLENDİRDİ

Belediye Başkanı Alinur Aktaş, gazetecileri kırmayarak şarkılar söyledi. Aktaş, yaptığı konuşmada tüm gazetecilerin gününü kutlarken, gazetecilere hediye takdiminde bulundu. Gece toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

Programa Haber Yorum Gazetesi’nden Onurhan Bayraktar, Genç Gazete’den Cem Taşkıner, Ersoy İşitmez, AA muhabiri Şaban Kılıçcı, Yeni Gazeteciler Derneği Başkanı İhsan Balakuş, Yıldırım Gazetesi’nden Erhan Bilican, Yavuz Yılmaz, Nevzat Kahveci, İnegöl Online sitesinden Adem Demir ve Hasan Avcıbaş, Okur Gazetesi’nden Önder Duran, Kanal 16’dan Ahmet Osman Halis, Manşet Gazetesi’nden Şaban Korkmaz ve Pelin Ergin ile İnegöl Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ahmet Bayhan da katıldı.

 

Program sonunda gazeteciler, Yenice Has Bahçe sahibi Erhan Akgün’e akşam yemeği için teşekkür etti.


Bu haber 1330 kez okundu.
Güncel - 11:16 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tarımda hedef akıllı üretim
  Bursa’nın marka değerini kültür ve turizmde olduğu gibi tarımda da artırmak istediklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, ekilebilir alanlarda akıllı üretim ve hassas tarım uygulamalarını yaygınlaştırmak için yoğun çaba sarf ettiklerini söyledi.
 • 02
  Kritik uyarı !
  Uzmanlar uyardı, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi’nin Normalde  mayısın ortalarında görülmeye başlarken, bu yıl nisanın sonlarında başladı. Geçmiş 2-3 yıla göre vaka sayısında da bir miktar artış var.
 • 03
  Çarşıda Yüzler Gülüyor !
  Koronavirüs tedbirleri kapsamında Mart ayı sonlarında dükkanlarını kapatan çarşı esnafı, yeni sosyal hayat kuralları kapsamında Bursalılara hizmet vermeye başladı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da çarşı esnafını ziyaret ederek hayırlı ve bol kazançlar diledi.
 • 04
  Bursa Valiliğinden Flaş Açıklama Geldi !
  Bursa Valiliği yeni il hıfzısıhha kurulu kararlarını açıkladı.
 • 05
  İnegöl’lü Galerici Bursa’da Öldürüldü !
  İnegöl’de Galericilik yapan Hayrullah Yücel Çalışmaz Bursa’da otomobiliyle seyir halindeyken yanında bulunan ve kimliği henüz belirlenemeyen kişi yada kişiler tarafından tabancayla vurularak öldürüldü.
şanlıurfa araç kiralama