-1° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

Hastane Derneği hız kesmiyor !

Pandemi sürecinde önemleri bir kez daha ortaya çıkan sağlık personellerine İnegöl Hastane Derneği yönetimi desteklerini sürdürmeye devam ediyor.
GENEL - Ocak 9, 2021 11:23 pm A A

İnegöl Hastane Derneği (İHD)sağlık çalışanlarına yönelik desteklerine bir yenisini daha ekledi. İnegöl’de yaptığı sosyal yardımlarla adından Türkiye’de söz ettiren, birçok sivil toplum kuruluşu ve derneğe örnek olan İHD; bu kez filyasyon ekiplerine en temel ihtiyacımız olan tonlarca su takviyesinde bulundu.

İnegöl Hastane Derneği birçok alanda İnegöl’ün dört bir yanında görev yapan sağlık kahramanlarının yanında olmaya devam ediyor. İHD Başkanı Yasin Altuntepe ve beraberindeki heyet son olarak İlçe Sağlık Müdürlüğü’nü ziyaret etti. İHD Başkanı Altuntepe burada yaptığı açıklamada, “Pandemi nedeniyle desteklerimiz hayırseverlerimizin desteğiyle hız kazandı. Desteklerimizin sürdürülebilir ve devamlı hale gelmesi bizleri ve sağlık çalışanlarımızı çok mutlu ediyor. Yasaklardan dolayı kapalı olan işletmeler sebebiyle sahada görev yapan arkadaşlarımızı düşünerek bu kez su desteğinde bulunduk. Tonlarca su dağıtımını gerçekleştirdik ve su desteğimiz devam edecek.” dedi.

EMEĞİ GEÇENLERE ALTUNTEPE’DEN TEŞEKKÜR

“İHD olarak kuruluşumuzdan bu yana yaptığımız yardımlarda desteklerini esirgemeyen İnegöl esnafı ve iş insanlarına şükranlarımızı sunarız” diyen Altuntepe, şöyle devam etti
“Yaşam Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turhan’a, Cevahir Orman Ürünleri firması sahibi Rıdvan Cevahir’e ve Sefer Kaya’ya desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Alacağımız tedbirler kadar en kısa sürede koronavirüsü yeneceğimiz gibi birbirimize destek olarak da bu süreci en iyi şekilde atlatacağımıza inanıyoruz” dedi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 5460 kez okundu.
GENEL - 11:23 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kar eğlencesi kâbusa döndü !
  İnegöl’ün 1200 rakımlı Boğazova bölgesine kar sevinci yaşamak için giden sürücü ve iki arkadaşının bulunduğu cip, uçuruma yuvarlandı.
 • 02
  Whatsapp geri adım attı !
  Whatsapp , artan tepkilerin ardından 8 Şubat’ta kimsenin hesabının silinmeyeceği ve askıya alınmayacağını duyurdu.
 • 03
  Hasan Eroğlu’ndan flaş çağrı !
  Saadet Partisi İnegöl İlçe Başkanı Hasan Eroğlu, BURFAŞ ile yapılan anlaşmayı eleştirerek İnegöl Halk Ekmek fabrikasının belediye bünyesinde yeniden faliyete geçirilmesi yönünde çağrıda bulundu.
 • 04
  Korkutan Deprem !
  Ege Denizi’nde İzmir’in Seferihisar açıklarında AFAD verilerine göre 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
 • 05
  Korkunç infaz !
  Otomobil içindeki iki kişi pompalı tüfekle saldırıya uğradı.Saldırı sonrasında iki kişi olay yerinde hayatını kaybetti.