22° Açık
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.73

HASTANEDE “ZEMİN” TEHLİKESİ

Hastane bahçe zemininin kar yağışı ile birlikte kayganlaşması üzerine hastane yönetimi bölgeyi güvenlik şeridine aldı. Kısa süre önce açılışı gerçekleştirilen yeni İnegöl Devlet Hastanesinin giriş yolu üzerindeki parlak mermerler, yağışlı havalarda vatandaşlara düşme tehlikesi yaşatıyor. Yağmurlu günlerde kayganlaşan ve bu nedenle birçok vatandaşın düşmesine sebep olan zemin, kar yağışlarının başlaması ile âdeta buz pistine döndü. […]
YAŞAM - Aralık 31, 2014 2:35 pm A A

Hastane bahçe zemininin kar yağışı ile birlikte kayganlaşması üzerine hastane yönetimi bölgeyi güvenlik şeridine aldı.
Kısa süre önce açılışı gerçekleştirilen yeni İnegöl Devlet Hastanesinin giriş yolu üzerindeki parlak mermerler, yağışlı havalarda vatandaşlara düşme tehlikesi yaşatıyor.

Yağmurlu günlerde kayganlaşan ve bu nedenle birçok vatandaşın düşmesine sebep olan zemin, kar yağışlarının başlaması ile âdeta buz pistine döndü.

Gün içerisinde yaşanan düşme olayları vakaları nedeniyle vatandaşların şikâyetleri doğrultusunda kaygan zemin güvenlik şeridi içerisine alındı ve üzerine çok sayıda ‘Dikkat’ levhaları bırakıldı. Zeminin parlak mermerle döşeli olması ve kaldırımın tamamen kapatılmış olması vatandaşları araç yoluna sevk etti. Araç yolundan hastanenin poliklinik bölümüne gitmeye çalışan vatandaşlar, araçların üzerlerine kar ve su sıçratmaları sonucu bir sıkıntı daha yaşadılar.

Bu haber 290 kez okundu.
YAŞAM - 2:35 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ