23° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

HASTANEDE “ZEMİN” TEHLİKESİ

Hastane bahçe zemininin kar yağışı ile birlikte kayganlaşması üzerine hastane yönetimi bölgeyi güvenlik şeridine aldı. Kısa süre önce açılışı gerçekleştirilen yeni İnegöl Devlet Hastanesinin giriş yolu üzerindeki parlak mermerler, yağışlı havalarda vatandaşlara düşme tehlikesi yaşatıyor. Yağmurlu günlerde kayganlaşan ve bu nedenle birçok vatandaşın düşmesine sebep olan zemin, kar yağışlarının başlaması ile âdeta buz pistine döndü. […]
YAŞAM - Aralık 31, 2014 2:35 pm A A

Hastane bahçe zemininin kar yağışı ile birlikte kayganlaşması üzerine hastane yönetimi bölgeyi güvenlik şeridine aldı.
Kısa süre önce açılışı gerçekleştirilen yeni İnegöl Devlet Hastanesinin giriş yolu üzerindeki parlak mermerler, yağışlı havalarda vatandaşlara düşme tehlikesi yaşatıyor.

Yağmurlu günlerde kayganlaşan ve bu nedenle birçok vatandaşın düşmesine sebep olan zemin, kar yağışlarının başlaması ile âdeta buz pistine döndü.

Gün içerisinde yaşanan düşme olayları vakaları nedeniyle vatandaşların şikâyetleri doğrultusunda kaygan zemin güvenlik şeridi içerisine alındı ve üzerine çok sayıda ‘Dikkat’ levhaları bırakıldı. Zeminin parlak mermerle döşeli olması ve kaldırımın tamamen kapatılmış olması vatandaşları araç yoluna sevk etti. Araç yolundan hastanenin poliklinik bölümüne gitmeye çalışan vatandaşlar, araçların üzerlerine kar ve su sıçratmaları sonucu bir sıkıntı daha yaşadılar.


Bu haber 1050 kez okundu.
YAŞAM - 2:35 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Günlük bilanço açıklandı !
  Sağlık Bakanlığı’nın internet sitesinde yer alan “Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu”nun güncel verilerini, Bakan Koca da sosyal medya hesabından paylaştı. 
 • 02
  Alinur Aktaş Yarın İnegöl’e Geliyor !
  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş yarın bir dizi açılış için İnegöl’e gelecek.
 • 03
  Kaldırımlar Otlardan Temizleniyor
  İnegöl Belediyesi, kaldırımlarda parke taşları arasından çıkarak kötü görüntü ve bozulmalara sebep olan otları temizlemek için çalışma başlattı.
 • 04
  En Kıymetli Kalemiz !
  Kent Konseyi Aile Hayatını Güçlendirme Çalışma Grubu  Bşk. Bahriye ÖGCEM son iki gündür sosyal medyada gündem olan video ile ilgili olarak yazılı bir basın açıklaması yaptı.
 • 05
  3 İsmin Vekilliği Düşürüldü !
  Uzun süredir gündemde olan 3 ismin vekilliği sonunda düşürüldü.
şanlıurfa araç kiralama