seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

17° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

HASTANEDE “ZEMİN” TEHLİKESİ

Hastane bahçe zemininin kar yağışı ile birlikte kayganlaşması üzerine hastane yönetimi bölgeyi güvenlik şeridine aldı. Kısa süre önce açılışı gerçekleştirilen yeni İnegöl Devlet Hastanesinin giriş yolu üzerindeki parlak mermerler, yağışlı havalarda vatandaşlara düşme tehlikesi yaşatıyor. Yağmurlu günlerde kayganlaşan ve bu nedenle birçok vatandaşın düşmesine sebep olan zemin, kar yağışlarının başlaması ile âdeta buz pistine döndü. […]
YAŞAM - Aralık 31, 2014 2:35 pm A A

Hastane bahçe zemininin kar yağışı ile birlikte kayganlaşması üzerine hastane yönetimi bölgeyi güvenlik şeridine aldı.
Kısa süre önce açılışı gerçekleştirilen yeni İnegöl Devlet Hastanesinin giriş yolu üzerindeki parlak mermerler, yağışlı havalarda vatandaşlara düşme tehlikesi yaşatıyor.

Yağmurlu günlerde kayganlaşan ve bu nedenle birçok vatandaşın düşmesine sebep olan zemin, kar yağışlarının başlaması ile âdeta buz pistine döndü.

Gün içerisinde yaşanan düşme olayları vakaları nedeniyle vatandaşların şikâyetleri doğrultusunda kaygan zemin güvenlik şeridi içerisine alındı ve üzerine çok sayıda ‘Dikkat’ levhaları bırakıldı. Zeminin parlak mermerle döşeli olması ve kaldırımın tamamen kapatılmış olması vatandaşları araç yoluna sevk etti. Araç yolundan hastanenin poliklinik bölümüne gitmeye çalışan vatandaşlar, araçların üzerlerine kar ve su sıçratmaları sonucu bir sıkıntı daha yaşadılar.

YAŞAM - 2:35 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kahreden haber şehitlerimiz var !
  Milli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı bölgesinde terör örgütü tarafından yapılan saldırı sonucu 2 askerin şehit olduğunu duyurdu.
 • 02
  3 çocuk babası boğularak can verdi !
  Bursa’da 3 çocuğunu kurtarmak için suya giren baba suda boğularak hayatını kaybetti.
 • 03
  Vaka sayıları arttı uyarı geldi !
  Vaka sayılarında yaşanan korkunç artışın ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.
 • 04
  Pkk’ya ağır darbe !
  Türk Silahlı Kuvvetleri son bir hafta içinde 47 PKK/YPG’li teröristi etkisiz hale getirdi.
 • 05
  Modern Hayvan Pazarı İlk Bayramda Yüzleri Güldürdü
  İnegöl Belediyesi’nin Alibeyköy mevkiinde hayata geçirdiği modern hayvan pazarı, görücüye çıktığı ilk bayramda yüzleri güldürdü. Modern hayvan pazarında ihale usulü ile satılan kotralardaki kurbanlık satışlarının büyükbaş hayvanlarda yüzde 98, küçükbaş hayvanlarda ise yüzde 80 oranında olduğu belirtildi.