17° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

HASTANEDE “ZEMİN” TEHLİKESİ

Hastane bahçe zemininin kar yağışı ile birlikte kayganlaşması üzerine hastane yönetimi bölgeyi güvenlik şeridine aldı. Kısa süre önce açılışı gerçekleştirilen yeni İnegöl Devlet Hastanesinin giriş yolu üzerindeki parlak mermerler, yağışlı havalarda vatandaşlara düşme tehlikesi yaşatıyor. Yağmurlu günlerde kayganlaşan ve bu nedenle birçok vatandaşın düşmesine sebep olan zemin, kar yağışlarının başlaması ile âdeta buz pistine döndü. […]
YAŞAM - Aralık 31, 2014 2:35 pm A A

Hastane bahçe zemininin kar yağışı ile birlikte kayganlaşması üzerine hastane yönetimi bölgeyi güvenlik şeridine aldı.
Kısa süre önce açılışı gerçekleştirilen yeni İnegöl Devlet Hastanesinin giriş yolu üzerindeki parlak mermerler, yağışlı havalarda vatandaşlara düşme tehlikesi yaşatıyor.

Yağmurlu günlerde kayganlaşan ve bu nedenle birçok vatandaşın düşmesine sebep olan zemin, kar yağışlarının başlaması ile âdeta buz pistine döndü.

Gün içerisinde yaşanan düşme olayları vakaları nedeniyle vatandaşların şikâyetleri doğrultusunda kaygan zemin güvenlik şeridi içerisine alındı ve üzerine çok sayıda ‘Dikkat’ levhaları bırakıldı. Zeminin parlak mermerle döşeli olması ve kaldırımın tamamen kapatılmış olması vatandaşları araç yoluna sevk etti. Araç yolundan hastanenin poliklinik bölümüne gitmeye çalışan vatandaşlar, araçların üzerlerine kar ve su sıçratmaları sonucu bir sıkıntı daha yaşadılar.


Bu haber 1550 kez okundu.
YAŞAM - 2:35 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Gece depremler peşpeşe geldi !
  Türkiye beşik gibi sallanmaya devam ediyor.
 • 02
  Dengesini kaybedip uçuruma düştü !
  Bursa’da, ailesiyle birlikte gezi amaçlı gittiği şelale yakınlarında dengesini kaybederek yaklaşık 10 metre yükseklikten yuvarlanan D.E. (44), AFAD ve JAK ekiplerince kurulan halatlı istasyon yardımıyla kurtarıldı. Hastaneye kaldırılan D.E.’nin durumunun ağır olduğu öğrenildi.
 • 03
  İnegöl’de korku dolu anlar !
  Mahmudiye Mahallesi Kısmet Sokak üzerinde bulunan mobilya fabrikasında henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı çıkan yangın, korku dolu anların yaşanmasına neden oldu.
 • 04
  İnegöl’de son durum ne ?
  Alınan önlemlere, yapılan çağrılara rağmen, önüne bir türlü geçilemeyen korona virüs hızlı artışını İnegölde de sürdürüyor .
 • 05
  Araç sahiplerine müjdeli haber !
  Benzinin litre fiyatında gece yarısından geçerli olmak üzere 19 kuruş indirime gidilecek.