17° Açık
  • EURO
  • DOLAR
casino siteleri
ResimLink - Resim Yükle

HASTANEDEN ACI HABER GELDİ !

Eskişehir’de meydana gelen kazada ağır yaralanan tekvando sporcusu Taha Görken Sarı, iki buçuk ay sonra hayata gözlerini yumdu.
3. Sayfa - Mayıs 24, 2022 7:10 pm A A

7 Mart 2022’de Eskişehir’in Seyitgazi ilçesinde işçi servisi ile otomobilin çarpıştığı kazada Taha Görken Sarı ağır yaralanmıştı.

Sarı, kazadan 78 gün sonra tedavi gördüğü Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp fakültesi hastanesinde yaşamını yitirdi.

Türkiye Tekvando federasyonun sosyal medya hesabından ‘Acı Kaybımız’ diye duyurduğu paylaşımda, “Yaklaşık 2.5 ay önce gerçekleşen Trafik kazasından ağır yaralı olarak kurtulan ve hastanede yaşam mücadelesi veren sporcumuz Taha Görkem Sarı’yı kaybettik.

7 Mart’ta Afyon’da gerçekleştirilen Okul Sporları İller Arası Taekwondo Gençler Grup Eleme Müsabakaları’na giderken geçirdikleri trafik kazası sonrasında Eskişehir Bölgesi Antrenörlerimizden Nadir Özsoy, kızı ve aynı zamanda milli sporcumuz Semanur Özsoy ile sporcu velisi Hüseyin Kaplan hayatını kaybetmiş, sporcumuz Taha Görkem Sarı ise ağır yaralanmıştı. Genç sporcumuz Taha Görkem Sarı’nın yaklaşık 2.5 ay süren yaşam savaşını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle öğrendik. Sporcumuz Taha Görkem Sarı’ya Allah’tan rahmet, ailesi, sevenleri ve camiamıza başsağlığı diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

kemeravm.gif

Bu haber 640 kez okundu.
3. Sayfa - 7:10 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ