18° Açık
 • EURO 6.35
 • DOLAR 5.75

Hatalı Parklanmada Sınır Yok

Alanyurt Yeni Mahalle’de meydana gelen olayda, aracını orta refüj üzerine park ederek bırakan sürücü İnegöl Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından cezai işleme maruz kaldı. Edinilen bilgiye göre olay, dün sabah saatlerinde Alanyurt Yeni Mahalle’de meydana geldi. Şehir içinde otopark sıkıntısının tam tersi durum olarak Alanyurt’ta birçok açık alan olmasına rağmen bir sürücü aracını orta refüj ve […]
Güncel - Aralık 31, 2014 2:23 pm A A

Alanyurt Yeni Mahalle’de meydana gelen olayda, aracını orta refüj üzerine park ederek bırakan sürücü İnegöl Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından cezai işleme maruz kaldı.

Edinilen bilgiye göre olay, dün sabah saatlerinde Alanyurt Yeni Mahalle’de meydana geldi. Şehir içinde otopark sıkıntısının tam tersi durum olarak Alanyurt’ta birçok açık alan olmasına rağmen bir sürücü aracını orta refüj ve yaya geçidine park etti.

REFÜJE PARK EDİP GİTTİ

Daha rahat park edeceği alanlar olmasına rağmen sürücünün böyle bir hamle yapması herkesi şaşırtırken, olayı fark eden Zabıta ekipleri, sürücüsünü bulamadıkları aracın plakasını alarak cezai müeyyide uyguladılar.

CEZA YEMEMEK İÇİN DİRENDİ

Daha sonra olay yerine gelen araç sürücüsü cezai işlem uygulanmaması için dirense de, Zabıta ekipleri gerekeni yaptılar.

Bu haber 430 kez okundu.
Güncel - 2:23 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Münür Kaner aday olacak
  İnegölspor yönetim kurulunun olağanüstü kongre kararı ardından kulisler hareketlendi. Eski başkan Münür Kaner’in aday olacağı öğrenildi.
 • 02
  Orhaniyespor transferin iddialı takımı
  Tevfik Demirhan başkanlığında yeni bir yapılanmaya giden Orhaniye Spor transfere hızlı başladı.
 • 03
  Bursa’ya şehit ateşi düştü
  Adana’da askerlik görevini yapan Şükrü Gündüz sabah saatlerinde geçirdiği beyin kanaması sonucunda şehit düştü.
 • 04
  İnegöl’de Roma mezarı
  İnegöl’de hayırseverler tarafından yapılacak okulun temel hafriyatında Roma dönemi ait mezar taşı bulunmasının ardından okul inşattı durduruldu. Bursa’dan gelen yetkililer bölgede kazı çalışmaları yaptı. Yapılan çalışmalar neticesinde yine roma dönemine ait olduğu tahmin edilen malzemeler bulundu. Yetkililer tarafından bulunan malzemeler Bursa’ya götürüldü.
 • 05
  İnegölspor olağanüstü kongreye gidiyor
  İnegölspor’un önünü açmak ve içinde bulunan sıkıntılı süreci aşabilmek adına yönetim kurulu geçtiğimiz çarşamba günü yapılan Yönetim Kurulu toplantısında olağanüstü kongre kararı aldı.