23° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Hatalı Parklanmada Sınır Yok

Alanyurt Yeni Mahalle’de meydana gelen olayda, aracını orta refüj üzerine park ederek bırakan sürücü İnegöl Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından cezai işleme maruz kaldı. Edinilen bilgiye göre olay, dün sabah saatlerinde Alanyurt Yeni Mahalle’de meydana geldi. Şehir içinde otopark sıkıntısının tam tersi durum olarak Alanyurt’ta birçok açık alan olmasına rağmen bir sürücü aracını orta refüj ve […]
Güncel - Aralık 31, 2014 2:23 pm A A

Alanyurt Yeni Mahalle’de meydana gelen olayda, aracını orta refüj üzerine park ederek bırakan sürücü İnegöl Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından cezai işleme maruz kaldı.

Edinilen bilgiye göre olay, dün sabah saatlerinde Alanyurt Yeni Mahalle’de meydana geldi. Şehir içinde otopark sıkıntısının tam tersi durum olarak Alanyurt’ta birçok açık alan olmasına rağmen bir sürücü aracını orta refüj ve yaya geçidine park etti.

REFÜJE PARK EDİP GİTTİ

Daha rahat park edeceği alanlar olmasına rağmen sürücünün böyle bir hamle yapması herkesi şaşırtırken, olayı fark eden Zabıta ekipleri, sürücüsünü bulamadıkları aracın plakasını alarak cezai müeyyide uyguladılar.

CEZA YEMEMEK İÇİN DİRENDİ

Daha sonra olay yerine gelen araç sürücüsü cezai işlem uygulanmaması için dirense de, Zabıta ekipleri gerekeni yaptılar.


Bu haber 1310 kez okundu.
Güncel - 2:23 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegölspor’a Galatasaray’dan transfer
  TFF 2. Lig Beyaz Grup Ekiplerinden İnegölspor, Galatasaray altyapısından yetişen genç yıldız, Süleyman Luş’u (19) kadrosuna katmak için harekete geçti.
 • 02
  Orhaniye Mahallesi Modern Otoparkına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Orhaniye Mahallesinde mezbelelik haldeki boş alanı modern bir otoparka dönüştürdü. Yapılan çalışmayla bölgenin çehresi de değişti.
 • 03
  Ana Kucağı’nda eğitim başlıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, özellikle dar gelirli ailelerin çocuklarının da okul öncesi eğitim hizmetlerinden faydalanabilmesi amacıyla geçen yıl hizmete açtığı Ana Kucağı Çocuk Eğitim Merkezlerinde 2020 – 2021 eğitim dönemi 21 Eylül Pazartesi günü başlıyor.
 • 04
  Başkan Taban Belediyeye Yürüyerek Geldi
  İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında “İşine Hareket Kat” sloganıyla düzenlenen evden işe yaya olarak gitme etkinliğine dahil oldu. Taban, sabah evden belediye binasına yürüyerek geldi.
 • 05
  İnegöl Beton Yollar İle Kaplanmaya Devam Ediyor
  Organize Sanayi Bölgesinde devam eden beton yol çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, şuana kadar 5 kilometrelik beton yol uygulandığını hatırlattı. Taban, “Önümüzde 15-20 alanın programı var. Biri bitince hemen diğerine geçiyoruz. Çalışmalarımız hızlı hızlı devam edecek. Sırasıyla da her alana ulaştıracağız” dedi.