Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Hava sıcaklıkları yükseldi !

Meteoroloji İnegöl için 6 Nisan Salı hava tahmin raporunu yayınladı.
GENEL - Nisan 6, 2021 10:07 am A A

Buna göre İnegöl’ü bir süredir etkisi altına alan sağanak yağış bugün de aralıklarla devam edecek. Sıcaklıklar gün içerisinde en yüksek 23 dereceye kadar yükselecek.

Yarın (Çarşamba) ise havanın parçalı bulutlu olması ve yağışsız olması bekleniyor. Yapılan tahminlere göre, bir günlük aradan sonra sağanak yağış yeniden devam edecek. Perşembe gününden itibaren sıcaklıklar 10 dereceden fazla düşecek.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1760 kez okundu.
GENEL - 10:07 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bursa’nın sokakları notalarla renkleniyor !
  Bursa’da sokak müzisyenlerinin daha sağlıklı şartlarda çalışabilmeleri için Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Bursa’nın her sokağı ayrı bir şarkı” projesi, müzisyenlerin şehir merkezinde verdiği mini konserle start aldı.
 • 02
  Zabıtadan polise pastalı kutlama !
  Bursa Büyükşehir Belediyesi zabıtası, Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ıncı yılını, Acemler’deki kontrol noktasında nöbet tutan polislere pasta keserek kutladı.
 • 03
  Mhp’li isimlere silahlı saldırı !
  Milliyetçi Hareket Partisi Diyarbakır İl Başkan Yardımcılarına silahlı saldırı düzenlendi.
 • 04
  Müzelerimiz örnek olmaya devam ediyor !
  Balıkesir Gömeç ilçesine ve Bursa Mustafakemalpaşa ilçesinde Kent Müzesi kazandırmak isteyen Gömeç Belediyesi ile Mustafakemalpaşa Belediyesi, İnegöl Kent Müzesi ile Mobilya Müzesini örnek alıyor. İki belediyeden gelen heyetler, müzelerde inceleme yaparak bilgi aldı.
 • 05
  BANKALAR MESAİ SAATLERİNİ DEĞİŞTİRDİ !
  Koronavirüs vaka sayılarının 50 binin üzerine çıkmasıyla özel sektör de kendine göre tedbirler almaya başladı. İlk adımı atan bankalar, mesai saatlerini değiştirdi. İşte bankaların güncel çalışma saatler.