18° Açık
 • EURO 6.35
 • DOLAR 5.75

HAVUZUN SUYU GİTTİ

Sıcak havaların bastırması ile birlikte çocukların oyun sahası haline gelen Avarlar kavşağındaki süs havuzunun suyu boşaltıldı. Belediye tarafından çocuklar için tehlikeli bir hal alan süs havuzunun suyunun boşaltılması sağlandı. Süs havuzlarının elektrik aksamları ile birlikte yapıldığını da göz önünde bulundurduğumuzda, doğabilecek bir takım tehlikeler de önlenmiş oldu. Ayrıca pis suyun birçok hastalığa da davetiye çıkarabileceğini […]
GENEL - Ağustos 14, 2015 11:42 am A A

Sıcak havaların bastırması ile birlikte çocukların oyun sahası haline gelen Avarlar kavşağındaki süs havuzunun suyu boşaltıldı.
Belediye tarafından çocuklar için tehlikeli bir hal alan süs havuzunun suyunun boşaltılması sağlandı.
Süs havuzlarının elektrik aksamları ile birlikte yapıldığını da göz önünde bulundurduğumuzda, doğabilecek bir takım tehlikeler de önlenmiş oldu.
Ayrıca pis suyun birçok hastalığa da davetiye çıkarabileceğini de düşünürsek, suyun boşaltılması olumlu bir adım oldu.

Bu haber 330 kez okundu.
GENEL - 11:42 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Münür Kaner aday olacak
  İnegölspor yönetim kurulunun olağanüstü kongre kararı ardından kulisler hareketlendi. Eski başkan Münür Kaner’in aday olacağı öğrenildi.
 • 02
  Orhaniyespor transferin iddialı takımı
  Tevfik Demirhan başkanlığında yeni bir yapılanmaya giden Orhaniye Spor transfere hızlı başladı.
 • 03
  Bursa’ya şehit ateşi düştü
  Adana’da askerlik görevini yapan Şükrü Gündüz sabah saatlerinde geçirdiği beyin kanaması sonucunda şehit düştü.
 • 04
  İnegöl’de Roma mezarı
  İnegöl’de hayırseverler tarafından yapılacak okulun temel hafriyatında Roma dönemi ait mezar taşı bulunmasının ardından okul inşattı durduruldu. Bursa’dan gelen yetkililer bölgede kazı çalışmaları yaptı. Yapılan çalışmalar neticesinde yine roma dönemine ait olduğu tahmin edilen malzemeler bulundu. Yetkililer tarafından bulunan malzemeler Bursa’ya götürüldü.
 • 05
  İnegölspor olağanüstü kongreye gidiyor
  İnegölspor’un önünü açmak ve içinde bulunan sıkıntılı süreci aşabilmek adına yönetim kurulu geçtiğimiz çarşamba günü yapılan Yönetim Kurulu toplantısında olağanüstü kongre kararı aldı.