seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

HDP’li Garo Paylan, sözde Ermeni Soykırımı’nın tanınması için TBMM’ye kanun teklifi verdi.

24 Nisan’ın gelmesiyle birlikte sözde soykırım tartışması her yıl olduğu gibi yine alevlendi. Terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP ise sözde Ermeni Soykırımı ile ilgili propagandalarına başladı. 1915 Olaylarına destek veren HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, sözde soykırımın tanınması için TBMM’ye kanun teklifi verdi.
3. Sayfa - Nisan 23, 2022 3:16 pm A A

24 Nisan sözde soykırım iddialarına her yıl olduğu gibi bu yıl da HDP sahip çıktı. HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, 1915 Olayları’na destek vererek sözde soykırımın tanınması için TBMM’ye kanun teklifi verdi.

TBMM BAŞKANLIĞI’NA SUNULDU

HDP’li Garo Paylan imzasını taşıyan “Ermeni Soykırımı’nın Tanınması, Soykırım Faillerinin İsimlerinin Kamusal Alandan Kaldırılması” isimli kanun teklifi, TBMM Başkanlığı’na sunuldu.


Bu haber 460 kez okundu.
3. Sayfa - 3:16 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 02
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.
 • 03
  İnegöl’de elektrik kesintisi !
  İnegöl’ün birçok mahallesinde 7,8 Mayıs tarihlerinde elektrik kesintileri olacak.
 • 04
  Kurtuluşspor’da görev dağılımı gerçekleşti !
  İnegöl Kurtuluş Spor Kulübünde yapılan genel kurul sonrası mevcut Başkan Yalçın Atalay güven tazeleyerek yeniden Başkan seçildi.
 • 05
  İnegöl’de silahlı saldırgan tutuklandı !
  Mesudiye Mahallesi’nde trafik kazası sonrasında iki kişiyi silahla vuran şahıs bugün çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.