22° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

“HEDEF MECLİSE GİRMEK”

Saadet Partisi İnegöl Teşkilatı 300 kişi ile Yalova Armutlu’da düzenlenen eğitim kampına katıldı. İlçe Başkanı Ertan Sütçü, Saadet Partisi’nin temel hedefinin genel seçimlerde meclise girmek olduğunu söyledi. Yalova Armutlu’da 3 gün süren eğitim kampına Bursa ve çevre ilçelerden bin 300 kişi katılırken, Parti Genel Merkezinden gelen hatipler, 2015 yılında yapılacak genel seçimlere ilişkin ülke ve […]
Güncel - Aralık 31, 2014 2:35 pm A A

Saadet Partisi İnegöl Teşkilatı 300 kişi ile Yalova Armutlu’da düzenlenen eğitim kampına katıldı. İlçe Başkanı Ertan Sütçü, Saadet Partisi’nin temel hedefinin genel seçimlerde meclise girmek olduğunu söyledi.
Yalova Armutlu’da 3 gün süren eğitim kampına Bursa ve çevre ilçelerden bin 300 kişi katılırken, Parti Genel Merkezinden gelen hatipler, 2015 yılında yapılacak genel seçimlere ilişkin ülke ve dünya siyasetine ilişkin bilgilere yer verdi.

Eğitim Seminerlerinin ilk oturumu Cumartesi günü gerçekleşti. İlk günkü oturumda, “Temel Çalışma Esasları” konferansını Genel Merkez Eğitim Koordinatörü Muhittin Hamdi Yıldırım, “Türkiye’de Ekonomik Sistem” konulu konferansı Prof. Dr. Latif Öztek, Medya ve Tanıtma konulu konferansı Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş verdi. Eğitim Seminerlerinin ikincisi ise Pazar günü gerçekleşti. İkinci oturumda “Hak-Batıl Mücadelesi ve Günümüze Yansımaları” konulu konferansı Araştırmacı Tarihçi Yazar Ekrem Şama, “Dünyada Neler Oluyor, Türkiye Nereye Gidiyor?” konulu konferansı Genel Merkez Dış İlişkiler Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Sosyal Yapının Bozulması ve Gençlik” konulu konferansı ise Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Fatih Aydın sundu.

“TEMEL HEDEF MECLİSE GİREBİLMEKTİR”

Eğitim Seminerine İnegöl’den 300 kişilik bir katılım olurken, kampı değerlendiren SP İlçe Başkanı Ertan Sütçü, gelinen süreçte artık Saadet Partisi’nin tek alternatif parti olduğunu belirterek, “Önümüzdeki seçimlerde Saadet Partimizin temel hedefi meclise girebilmektir. Biz de seçim strateji ve çalışmalarımızı bu hedefe göre tekrar revize ediyoruz. Bu kapsamda sadece Bursa değil, Türkiye’nin dört bir yanında bütün teşkilatlarımızda tabir caizse bir seferberlik ilan edilmiştir. Bizler buradaki eğitim seminerleri ve konferanslarla da artık hedefe kilitlenmiş bir şekilde çalışmalarımızı daha da gayretli yürüteceğiz” dedi.

Yapılan üç günlük eğitimde, gündüzleri konferanslar devam ederken, akşamları ise sosyal aktivitelerle geçti.


Bu haber 1590 kez okundu.
Güncel - 2:35 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegölspor’a Galatasaray’dan transfer
  TFF 2. Lig Beyaz Grup Ekiplerinden İnegölspor, Galatasaray altyapısından yetişen genç yıldız, Süleyman Luş’u (19) kadrosuna katmak için harekete geçti.
 • 02
  Orhaniye Mahallesi Modern Otoparkına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Orhaniye Mahallesinde mezbelelik haldeki boş alanı modern bir otoparka dönüştürdü. Yapılan çalışmayla bölgenin çehresi de değişti.
 • 03
  Ana Kucağı’nda eğitim başlıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, özellikle dar gelirli ailelerin çocuklarının da okul öncesi eğitim hizmetlerinden faydalanabilmesi amacıyla geçen yıl hizmete açtığı Ana Kucağı Çocuk Eğitim Merkezlerinde 2020 – 2021 eğitim dönemi 21 Eylül Pazartesi günü başlıyor.
 • 04
  Başkan Taban Belediyeye Yürüyerek Geldi
  İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında “İşine Hareket Kat” sloganıyla düzenlenen evden işe yaya olarak gitme etkinliğine dahil oldu. Taban, sabah evden belediye binasına yürüyerek geldi.
 • 05
  İnegöl Beton Yollar İle Kaplanmaya Devam Ediyor
  Organize Sanayi Bölgesinde devam eden beton yol çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, şuana kadar 5 kilometrelik beton yol uygulandığını hatırlattı. Taban, “Önümüzde 15-20 alanın programı var. Biri bitince hemen diğerine geçiyoruz. Çalışmalarımız hızlı hızlı devam edecek. Sırasıyla da her alana ulaştıracağız” dedi.