22° Açık
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.73

“HEDEF MECLİSE GİRMEK”

Saadet Partisi İnegöl Teşkilatı 300 kişi ile Yalova Armutlu’da düzenlenen eğitim kampına katıldı. İlçe Başkanı Ertan Sütçü, Saadet Partisi’nin temel hedefinin genel seçimlerde meclise girmek olduğunu söyledi. Yalova Armutlu’da 3 gün süren eğitim kampına Bursa ve çevre ilçelerden bin 300 kişi katılırken, Parti Genel Merkezinden gelen hatipler, 2015 yılında yapılacak genel seçimlere ilişkin ülke ve […]
Güncel - Aralık 31, 2014 2:35 pm A A

Saadet Partisi İnegöl Teşkilatı 300 kişi ile Yalova Armutlu’da düzenlenen eğitim kampına katıldı. İlçe Başkanı Ertan Sütçü, Saadet Partisi’nin temel hedefinin genel seçimlerde meclise girmek olduğunu söyledi.
Yalova Armutlu’da 3 gün süren eğitim kampına Bursa ve çevre ilçelerden bin 300 kişi katılırken, Parti Genel Merkezinden gelen hatipler, 2015 yılında yapılacak genel seçimlere ilişkin ülke ve dünya siyasetine ilişkin bilgilere yer verdi.

Eğitim Seminerlerinin ilk oturumu Cumartesi günü gerçekleşti. İlk günkü oturumda, “Temel Çalışma Esasları” konferansını Genel Merkez Eğitim Koordinatörü Muhittin Hamdi Yıldırım, “Türkiye’de Ekonomik Sistem” konulu konferansı Prof. Dr. Latif Öztek, Medya ve Tanıtma konulu konferansı Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş verdi. Eğitim Seminerlerinin ikincisi ise Pazar günü gerçekleşti. İkinci oturumda “Hak-Batıl Mücadelesi ve Günümüze Yansımaları” konulu konferansı Araştırmacı Tarihçi Yazar Ekrem Şama, “Dünyada Neler Oluyor, Türkiye Nereye Gidiyor?” konulu konferansı Genel Merkez Dış İlişkiler Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Sosyal Yapının Bozulması ve Gençlik” konulu konferansı ise Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Fatih Aydın sundu.

“TEMEL HEDEF MECLİSE GİREBİLMEKTİR”

Eğitim Seminerine İnegöl’den 300 kişilik bir katılım olurken, kampı değerlendiren SP İlçe Başkanı Ertan Sütçü, gelinen süreçte artık Saadet Partisi’nin tek alternatif parti olduğunu belirterek, “Önümüzdeki seçimlerde Saadet Partimizin temel hedefi meclise girebilmektir. Biz de seçim strateji ve çalışmalarımızı bu hedefe göre tekrar revize ediyoruz. Bu kapsamda sadece Bursa değil, Türkiye’nin dört bir yanında bütün teşkilatlarımızda tabir caizse bir seferberlik ilan edilmiştir. Bizler buradaki eğitim seminerleri ve konferanslarla da artık hedefe kilitlenmiş bir şekilde çalışmalarımızı daha da gayretli yürüteceğiz” dedi.

Yapılan üç günlük eğitimde, gündüzleri konferanslar devam ederken, akşamları ise sosyal aktivitelerle geçti.

Bu haber 470 kez okundu.
Güncel - 2:35 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ