seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

HEM EĞLENDİREN HEM ÖGRETEN YARIŞMA

Gençlere yönelik faaliyetlerine devam eden Ateş Karıncaları Gençlik Hareketi Derneği bu kez de bilgi yarışması ile öğrencilere keyifli anlar yaşattılar.
Eğitim - Mart 28, 2022 2:01 pm A A

Dernek bünyesinde gerçekleştirilen yarışmaya ilkokul ve ortaokul gruplarindan olan öğrenciler yoğun katılım sağladı. Yarışmayı organize eden Ateş karıncaları alt gençlik kolu başkanı Arda Yeşil; ” Kardeşlerimize yönelik hem eğlenceli hem öğretici bir yarışma ile eğitim hayatlarına katkı sağlamak istedik. Çok şükür bugün burada oluşan yoğun bir katılımla doğru bir şey yaptığımızı bir kez daha gördük. Bu tür faaliyetlerle arkadaşlarımız hem zararlı alışkanlıklardan uzak duruyor hem de manevi bir şuur oluşuyor. Bugün çok mutluyuz hep beraber hem bize verilen vazifeyi yerine getirerek kendimizde de sorumluluk bilinci oluşuyor hem de kardeşlerimizin öz güveni yerine geliyor. Ben programda emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımıza hem de yarışmaya katılarak bu heyecana ortak olan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Yarışma sonundaki ödül töreninde konuşan Ateş karıncaları genel başkanı Tarık Bostancı; ” Bütün genç kardeşlerimi gözlerinden öpüyorum ve yürekten kutluyorum. Aslında bugün burda kazanan sadece Furkan Kaynar, Veli Tayyu, Kerem Öksüz degil yarışmaya katılan tüm kardeşlerimizdir. Çünkü sizler sadece bir yarışmaya değil ortak yapılmış bir çalışmaya birlik olmaya diri olmaya katıldınız. Allah’ın izniyle de bu şuurla bu birliktelik duygusuyla sizler daha nice büyük işler başaracaksınız” dedi.

Konuşmaların ardından yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.


Bu haber 380 kez okundu.
Eğitim - 2:01 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.