18° Açık
 • EURO 6.35
 • DOLAR 5.75

Hem Kitap Okudular Hem Futbol Oynadılar

Vehbi Koç İlkokulu 3/K sınıf öğretmeni Selma Küçük ” Kalpten kalbe giden yoldur okumak” adlı bir proje düzenledi.Proje kapsamında İnegölspor alt yapı hocaları ve futbolcular ile öğrenciler bir araya geldi.Programda İnegölspor’lu futbolcular sınıfa İnegölspor marşı ile giriş yaptı.Okumanın önemi üzerinde konuşmalar ve ardından ,hep beraber sessiz okuma etkinliği yapıldı. Daha sonra bahçeye çıkarak alt yapı […]
Eğitim - Aralık 29, 2018 4:39 pm A A

Vehbi Koç İlkokulu 3/K sınıf öğretmeni Selma Küçük ” Kalpten kalbe giden yoldur okumak” adlı bir proje düzenledi.Proje kapsamında İnegölspor alt yapı hocaları ve futbolcular ile öğrenciler bir araya geldi.Programda İnegölspor’lu futbolcular sınıfa İnegölspor marşı ile giriş yaptı.Okumanın önemi üzerinde konuşmalar ve ardından ,hep beraber sessiz okuma etkinliği yapıldı.

Daha sonra bahçeye çıkarak alt yapı antrenörleri , futbolcular ve öğrencilerle birlikte ısınma hareketleri yapıldı. Çocuklar bol bol eğlenme fırsatı bulurken , antranör ve futbolcularda biranlıkta olsa ilk okul yıllarını anımsadı.

Vehbi Koç ilkokulu öğretmeni Selma Küçük ve İnegölspor’lu antrenör ve futbolcuların düzenlediği etkinlikle birlikte Kitap okumada farkındalık oluşturma konusuna dikkat çekilmiş oldu. Gerçekleştirilen  etkinlikte kalplerden kalplere sevgi köprüleri kurulmuş oldu.

 

Bu haber 330 kez okundu.
Eğitim - 4:39 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Münür Kaner aday olacak
  İnegölspor yönetim kurulunun olağanüstü kongre kararı ardından kulisler hareketlendi. Eski başkan Münür Kaner’in aday olacağı öğrenildi.
 • 02
  Orhaniyespor transferin iddialı takımı
  Tevfik Demirhan başkanlığında yeni bir yapılanmaya giden Orhaniye Spor transfere hızlı başladı.
 • 03
  Bursa’ya şehit ateşi düştü
  Adana’da askerlik görevini yapan Şükrü Gündüz sabah saatlerinde geçirdiği beyin kanaması sonucunda şehit düştü.
 • 04
  İnegöl’de Roma mezarı
  İnegöl’de hayırseverler tarafından yapılacak okulun temel hafriyatında Roma dönemi ait mezar taşı bulunmasının ardından okul inşattı durduruldu. Bursa’dan gelen yetkililer bölgede kazı çalışmaları yaptı. Yapılan çalışmalar neticesinde yine roma dönemine ait olduğu tahmin edilen malzemeler bulundu. Yetkililer tarafından bulunan malzemeler Bursa’ya götürüldü.
 • 05
  İnegölspor olağanüstü kongreye gidiyor
  İnegölspor’un önünü açmak ve içinde bulunan sıkıntılı süreci aşabilmek adına yönetim kurulu geçtiğimiz çarşamba günü yapılan Yönetim Kurulu toplantısında olağanüstü kongre kararı aldı.