30° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Hendek’te Bilanço ağırlaşıyor !

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sakarya’nın Hendek ilçesinde havai fişek fabrikasındaki patlamada 4 kişinin öldüğünü, 1’i ağır 97 kişinin yaralandığını açıkladı. Erdoğan fabrikada da toplamda 189 kişinin olduğunu söyledi.
3. Sayfa - Temmuz 3, 2020 4:08 pm A A
Yapılan ilk değerlendirmelere göre şuan fabrikada 45 – 50 kişinin ise kayıp olduğu açıklandı.
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan patlamanın hemen ardından İç işleri Bakanı Süleyman Soylu , Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ‘u bölgeye gönderdi.

Bu haber 3400 kez okundu.
3. Sayfa - 4:08 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Oryantrin’de sezon tescillendi !
  Panndemi süresi nedeniyle Türkiye Oryantiring Federasyonu, 2019-2020 sezonunun müsabakalar tamamlanamadan tescillenmesine karar verdi. İnegöl Belediyesi DOSTUM Oryantiring Takımı, bu sonuçlarla sezonu 5 Türkiye derecesi ile tamamlamış oldu.
 • 02
  3 Bölgede yıkım çakışmaları gerçekleştirildi !
  İnegöl Belediyesi 3 ayrı noktada kaçak yapı, tehlike arz eden metruk yapı ve bir kamu binasının yıkımını gerçekleştirdi.
 • 03
  Üreten kadınlara Büyükşehir desteği !
   Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa’daki kadın kooperatiflerinin ve üreten kadın derneklerinin temsilcileriyle bir araya geldi. Türk toplumunda kadının ayrı bir yeri olduğunu hatırlatan Başkan Aktaş, üreterek ülkesine ve ailesine katkı sunan kadınların desteklenmesinin de bir o kadar önemli olduğunun altını çizdi.
 • 04
  İkinci el otoda neler oluyor ?
  Ağustos ayı sonunda yapılan ÖTV düzenlemesiyle birlikte artan yeni otomobil fiyatları, 2. el otomobil pazarına da yansıdı. 
 • 05
  O süre 2 ay uzatıldı !
  Adalet Bakanlığı, koronavirüs tedbirleri kapsamında açık cezaevinde bulunan hükümlülerin izin sürelerinin 2 ay daha uzatıldığını bildirdi.