17° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Herkes kendi işini yapsın !

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ın ’84 ruhu ile yeniden’ paylaşımının ardından İnegölspor yönetiminden tepki gelmişti. Konu ile alakalı konuşan Taban, “Kim ne için rahatsız olur anlamış değilim” dedi.
GENEL - Mayıs 25, 2020 9:54 am A A

İnegölspor’un 84 ruhuna vurgu yaparak paylaşımda bulunana Belediye Başkanı Alper Taban’a İnegölspor basın sözcüsü Özgür Gürbüz sosyal medyadan tepki göstermişti. Belediye programında bir gazetecinin konu ile ilgili sorusu üzerine Alper Taban şu ifadeleri kullandı;

“Yaptığımız her işte çok samimi duygularla hareket ediyoruz. Bundan dolayı kimin tarafından nasıl algılandığı beni hiç ilgilendirmiyor. Biz burada 16 İnegölspor formasını anlamlı bir şekilde bayram içerisinde hediye etmek istedik. Bununla alakalı da arkadaşlarımız rutin bir sosyal medya çalışması yaptı” dedi.

Taban sözlerine şöyle devam etti “84 ruhuna atıfta bulunulması ise, bildiğiniz gibi İnegölspor’un 3 kulüpten birleştiği ruhtur ve buna vurgu yapıldı. Buradan kim ne mesaj çıkarmıştır bilemem. Ben işimi en güzel şekilde yapmak durumundayım. Burada çirkin, yanlış ve maksadını aşan bir değerlendirme varsa kişileri ilgilendirir.Ben en güzel şekilde işimi yapacağım dolayısıyla da herkes kendi işini yapsın. İnşallah biz formalarımızı da çekilişten sonra hediye edeceğiz. Bu aynı zamanda insanların İnegölspor’a olan sevgisini, heyecanını ve birliğini artırmak için yapılan çalışmadır. Kim ne için rahatsız olur anlamış değilim. İnegölspor herkesin değeridir inşallah en güzel şekilde de hak ettiği yerlere gelecektir” dedi.


Bu haber 2250 kez okundu.
GENEL - 9:54 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  MOSDER: Mobilya sektörü yönünü 2021 yılına çevirdi!
  Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak 2021-2023 döneminin ekonomideki yol haritasını çizecek Yeni Ekonomi Programı’nı açıkladı. ‘Yeni Dengeleme, Yeni Normal ve Yeni Ekonomi’ olmak üzere 3 ana başlık altında toplanan programı mobilya sektörü adına değerlendiren Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) Başkanı Mustafa Balcı, “Sayın bakanımızın üzerinde durduğu katma değerli üretim, istihdam ve ekonomik hayatın sürdürülebilirliğinin sağlanması noktasında mobilya sektörünün Türkiye ekonomisi üzerindeki rolü oldukça büyüktür” dedi.
 • 02
  İnegöl’ün 193 Maddelik Doğal Afet Eylem Planı Tamamlandı
  İnegöl Belediyesi öncülüğünde farklı kurumlardan 11 kişinin oluşturduğu Doğal Afetler Risk ve Eylem Planı Kurulu, 2019 yılı Kasım ayında başlattığı çalışmasını tamamladı. Kurul; kısa, orta ve uzun vadede yapılacak 193 maddelik eylem planını hazırladı. Belediye Başkanı Alper Taban, bugün düzenlenen basın toplantısında hazırlanan raporu açıklayarak atılacak adımları duyurdu.
 • 03
  Çorum FK’da Sinan Kurumuş sesleri
  TFF 2.Lig Beyaz gurupta mücadele eden İnegölsporun rakibi Çorum FK, İnegöllü isim Sinan Kurumuş ile prensipte anlaştı. Kurumuş yarın Çorum’a gidecek.
 • 04
  Bakan Koca’dan açıklama
  Son dakika haberi: Bakan Koca bugünkü verileri açıkladı.
 • 05
  Benzine zam geldi!
  Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) tarafından yapılan açıklamaya göre bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 14 kuruş zam geldi.